Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

zsjudit

2019. október 19.

Jó, könnyű használni. Tömör, puha, egyenletes felvitelt biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Jó, könnyű használni. Tömör, puha, egyenletes felvitelt biztosít.

kanoc

2019. április 11.

Nagyon szeretem, tömött a feje, szépen felviszi a szemhéjpúdert, van másik ecsetem, de ezt jobban szeretem, maga a szára is pont jó hosszúságú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Nutellabella

2019. március 12.

Up: ki fogom dobni. A szálai bökősek lettek, fáj használni. Testszínű púder felvitelén kívül nem jó másra, egyenetlenül adja le a pigmentet. Mehet a kreatívos dobozba..

Ahogy már előttem is mondták, nagy a feje, kényelmes szemhéjalapozásra használni, illetve jobb híján satírozni is lehet vele a szemzugban. Én is szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

IdunLilith

2018. július 15.

Féláron vettem, szerintem nagyon megérte. Nem szórja szét az alverdés szemhéjpúdert, amit használok. (Csak azt, semmi mást)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

A77

2017. december 19.

Puha és tömör, nem hullik belõle a szõr, elégedett vagyok az ecsettel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Puha és tömör, nem hullik belõle a szõr, elégedett vagyok az ecsettel

Gift Box

2017. február 7.

Nagyon szuper, sokkal tömöttebb és puhább, mint az Essence kis lila szemhéjpúderecsete. Szeretem benne, hogy kicsit nagyobb, és pufibb, mert így gond nélkül fel tudom vele vinni a szemhéjpúdert + el is tudom satírozni a széleit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

noncsi991

2016. május 7.

Puha, tömött, nem kelt gagyi hatást.Elegendő festéket vesz fel és könnyű vele dolgozni.Az ára kedvező:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

natasa

2016. március 28.

Jó kis tömött ecset, könnyen - gyorsan lehet vele dolgozni. Jó puha, egyenletesen hordja fel a port.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 28.

Bendőke

2016. március 27.

Nagyon olcsón vettem még tavaly - Glamour napok. Nagyon ajánlom, puha, szépen felveszi a festéket és le is adja. Nyúzható kis darab. Bár nem értem miért nem lehet kapni, mivel már egy jó ideje nem találkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 27.

hopihe11

2015. július 5.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőre, olcsó. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőre, olcsó. Ajánlom.