Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Az áttetsző, minden bőrtípusra ajánlott mattító és fixáló púder értékes ásványi anyagokat, valamint ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó sárgabarack- és napraforgóolajat tartalmaz. Egyenletes, természetes arcszínt biztosít. Vegán.

cshrs

2020. június 14.

Van egy illattalan illata, amit nagyon szeretek:) Emellett egy sima színtelen porpúder, egy elég strapabíró tégelyben. Szerencsére még sose volt problémám azzal, hogy kiborult volna vagy bármi hasonló. Én csak a szemem alá használtam, néha egyéb helyekre is, amikor csak korrektort használtam pár helyre az arcomon. Régebben zsíros bőröm volt, ami mostanra már normalizálódott, szóval átfényesedés ellen nem tudom mennyire véd, de amennyire nekem fixálásra volt szükségem, azt tudta, bár még sose volt olyan púderem, ami kifejezetten gyönyörűvé tette volna a szemem alatti részt, szóval még keresgélek a wow-hatásért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Guinevere97

2019. június 26.

Szeretem, mert púder ( :D), színtelen, szépen el lehet dolgozni, nem hagy fehér réteget és viszonylag tartós még az én T-vonalban zsíros bőrömön is.
másrészt...
Utálom, mert borzasztóan nehéz takarékoskodni vele, egy csomó kijön mindig, amit lehetetlen visszavarázsolni a tégelybe. Utazásra emiatt abszolút alkalmatlan, plusz nekem nagyon zavaróan erős az illata.
A szilárt verzióját jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

másrészt...
A szilárt verzióját jobban szeretem.

Martu0508

2019. február 2.

Nem sminkelek tùl gyakran, viszont szokott fènyleni az arcom, ezèrt döntöttem az átlátszò pùder mellett. Először örültem a pùderpamacsnak, ez azonban csak a kiszòròdás ellen hasznos. Ecsettel könnyű eldolgozni. Tartòs matt hatást ad, a száraz rèszeket kiemeli, mattìtò alapozòval nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

natasa

2018. december 26.

Áttetszőt nem találtam, vettem egy 02 árnyalatot ebből a szériából. Nem tetszik. Porzik, nem jó az állaga, nem szeretem felvinni, és a hatása sem túl természetes. Lehet, hogy az áttetsző jobb, mert nincs semmi színe, csak mattít és fixál... Azt még talán kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.