Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: pm2013, Módosítva: 2016. március 2.

Az Alverde Vintage Rose limitált kollekció keretében kiadott Eyeliner, mely két színben érhető el:

• 10 Vintage Nude
  • 20 Vintage Rose

pm2013

2014. augusztus 6.

A Vintage Rose pulton találtam rá erre a szemkihúzóra, amellyel sokáig szemezgettem, mire végül megvettem. Régebben csak fekete vagy barna tust használtam és nagyon érdekelt, mihez lehet kezdeni egy ilyen árnyalattal. Végül a 20-as vettem meg és egy cseppet sem bántam meg, mert ezzel a tussal egészen új tárlatok nyíltak meg előttem.
A festék gyorsan szárad és tartós (nekem egészen lemosásig kitartott). Nagyon szépen feldobja nemcsak a vintage, hanem a natúrsminkeket is. Csak ajánlani tudom minden kísérletező kedvűnek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.