Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2016. február 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A három hatóanyagot hialuronsav, glicerin és sodium PCA-t tartalmazó hidrogél fokozza a bőr természetes hidratáltságát- 24 órán keresztül. A megfelelő hidratáltsággal rendelkező bőr friss és bársonyos lesz, könnyebben védekezik a negatív környezeti hatásokkal szemben. A golgotavirág kivonat és a hibiszkuszvirág proteinek ápolják a bőrt.

uaim

2013. november 9.

Nekem ez marha jó. Úgy találtam rá hogy DM ben nézelődés közben mindig kentem az arcomra ilyet és sensitiv krémet rá és mondta a párom is hogy mitől nézek ilyen jól ki:) aztán rájöttem ettől meg a krém kombójától:) nekem nagyon széppé teszi a bőröm és hidratál is rendesen krémet kenek fölé de nem kukacosodik nem fényesedik nagyon szép lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 9.

diamia

2013. április 25.

Anyukámnak vettem. Tegnap mondta, hogy nem sokat ér és összehúzza a bőrét, mint a zselatin. Hónapokig használta szegény, de most elege lett. Én fogom elhasználni 2o éves létemre, mert nekem jól hidratál. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

csaktom

2013. április 21.

Én szeretem, hogy alkoholos, ez teszi lehetővé, hogy egyáltalán ne legyen benne tartósítószer. Nyilván nedves bőrre kell felvinni, és akkor nem szárít az alkohol, ellenben ápol a golgotavirág és a hibiszkusz kivonat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 21.

médea

2012. október 6.

Semmit sem csinál, nem vettem észre, hogy egyáltalán hidratálna, ha viszont egy kicsit többet teszek a bőrömre, a zsélés anyag lemorzsolódik a bőrömről. Kár volt megvenni. Legalább nem irritál, későn vettem észre, hogy ilyen előkelő helyet foglal el az INCI listán az alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 6.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.