Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. március 10.

Limitált kiadás

Pirosító jojoba olajjal és hamamelisz kivonattal.

2 árnyalatban kapható: 10 Blühender Ahorn, 20 Güldener Herbst

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

orybea

2016. január 2.

Nagy kedvencem a rózsaszínes árnyalat, mert matt, erősen pigmentált, arcra és szemre is kitűnően használható, kellően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

vador

2014. november 27.

A barna-barack kombó van meg, a kontúrszínt picit építgetni kell, de a pír egy suhintással is pont jó a világos bőrömhöz. Matt, természetes hatású, viszonylag tartós, tehát hozza azt a szintet, amit az Alverde pirosítók úgy általában, csak ennek még szupercuki csomagolása is van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Mesy

2014. augusztus 3.

Még a Joy-napokon vettem, azóta használom, na nem minden nap, de sokszor. A 20-as Güldener Herbst árnyalatot akartam és sikerült is azt beszereznem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, a legnagyobb előnye, hogy nincsenek benne csillámok, csak egy leheletnyi szaténos fény. A barnát kontúrnak használom, a narancsosat pedig pirosítónak.
A korábbi vélemények alapján én is ki fogom próbálni, mint szemfesték.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

A korábbi vélemények alapján én is ki fogom próbálni, mint szemfesték.

aduka88

2014. május 29.

Nekem a barnás-narancsos van meg,leárazva 800 Ft-ért vettem. Nagyon cuki a csomagolása, szép matt,csillámmentes pirosító,egy 8 órás munkanapot szépen kibír,csak a végére kopik meg egy picit a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Mila85

2013. december 14.

Nekem is a barna-narancs összeállítás van meg, a másikhoz hasonlóm már van. Igazából a mókusos kis rókás doboza fogott meg. Ittem ezekkel engem teljesen le lehet venni a lábamról:) De szerencsére a termék is jó lett. kontúrozásra használom a barna részt, nem teljesen matt, pici szatén fény van, illetve szemhéj púder elsatírozásra is szuper. A másik színt is szeretem, szerintem is passzol hófehér bőrhöz is. Nagyon cuki:))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Tory666

2013. december 12.

A rózsaszínes árnyalatot vettem meg. Eléggé pigmentált, úgyhogy épp csak egy keveset kell az ecsetre felvinni, hogy szép színt érjünk el. Én csak nagyon halvány, "szélfútta" pírt szoktam csinálni, és ehhez tényleg nagyon pici kell belőle és jól el kell satírozni, de ezzel a termékkel ez nem probléma. Elég tartós, még a nap végén is ott csücsült az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Nessy

2013. november 30.

A barnásat vettem meg, szemhéjfestéknek is megfelelő(nem gyűlik össze a ráncokban). Mivel nagyon fehér vagyok, ezért csak próbaképpen vettem meg ezeket a színeket, sem narancsosat, sem barnát nem kentem még az arcomra. Végül is nem rossz, szép fénye van, nem túl intenzív, úgyhogy kontúrozásra használható még az én bőrszínemnél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.