Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. március 9.

Limitált kiadás

Organikus sheavajjal.

2 árnyalatban kapható: 10 Helming, 20 Steinpilz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Bele kell préselni a bőrömbe, hogy egyáltalán fogjon... És miért van az, hogy úgy általában az alverde kenegetős termékek ugyanolyan jellegzetes szagúak, mint az agyagos arclemosójuk? Nem fizettem érte sokat, de nem is érte meg... És a színeit sem lehet minden bőrtípussal kombinálni. Sorry, kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

_ca_

2014. április 8.

A csomagolás nagyon aranyos, viszont a legkevésbé sem praktikus, tényleg nem lehet visszatekerni bele az anyagot.
Szerintem a legnagyobb baj az állagával van, ha egy kicsit krémesebb lenne, sokkal könnyebb lenne dolgozni vele, de így az az érzésem, mintha a felülete beszáradt volna már egy kicsit. A 10-es árnyalata még így is eldolgozható egyenletes színűre, de azért összességében véve nem nevezném nagyon jó vételnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Nessy

2013. november 30.

A 20 Steinpilz árnyalat színe szép, nekem nagyon világos a bőröm, úgyhogy jobb is hogy nem olyan intenzív. Már nagyon régen vágytam egy pirosítóstiftre, ráadásul már a képek alapján odavoltam ezért a trendkiadásért, így mindent felvásároltam belőle.:)
Sajnos ez nem volt túl jó döntés, mert nehéz eldolgozni, hogy szépen mutasson, ráadásul nem nagyon lehet ki- és visszatekerni. Hiába vártam nagyon, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.