Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. március 2.

Limitált kiadás

Mono szemhéjpúder jojoba olajjal és hamamelisz kivonattal.

4 árnyalatban: 10 Nachtigallgesang, 20 Grünspechtklopfen, 30 Lerchenklang, 40 Amselgezwitscher

pm2013

2014. augusztus 6.

Kiárusításon került hozzám a 20-as és a 40-es árnyalat szinte potom áron. A barna árnyalatokat eleve szeretem, de ebben van egy szokatlan enyhe zöldes csillogás is. A szürkés szín szatén finish-ű és első ránézésre nem is tűnt akkor nagy durranásnak, de felkenve olyan szépen mutatott, hogy azóta az egyik kedvenc szemhéjpúderem lett. Nagyon jó vásár volt mindkettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

InvincibleRodent

2014. március 10.

Régóta kerestem már jó árban lévő, matt barna mono-t, és igazán nem lep meg, hogy végül Alverde termékre esett a választásom- a 40-es, Amselgezwitscher névre hallgató kis aranyos még azután is látszott a kezemen, hogy szappannal, rendesen kezet mostam. A szememen is van ilyen tartós, és porzásan sem láttam nyomát az arcomon. (Külön értékelem az aranyos csomagolást!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

nyami

2014. január 20.

Nekem a barna és a burgundi-jellegű van meg, imádom őket, szinte eldolgozzák magukat a mélyitővonalban (annak ellenére is, hogy majdnem teljesen matt színekről van szó). Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

OAdrienn

2013. december 23.

A gyönyörű csomagolása fogott meg először. Tipikus őszi design: róka, színes levelek, mókusok, gombák. Maga a szemhéjpúder is tetszik a maga fényes, nude színével, ami egyébként a Grünspechtklopfen névre hallgat. Alappal tartós is, nem porzik, szépen fed. Sajnálom, hogy csak ezt az egy színt vettem meg belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.