Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. március 7.

Limitált kiadás

Folyékony szemhéjtus jojoba olajjal és aloe vera kivonattal. Vegán termék.

2 árnyalatban kapható: 10 Tannengrün, 20 Waldboden

Picipötty

2015. február 2.

Nekem a barna színű van meg, tartósságával teljesen elégedett vagyok és irtó cuki a csomagolása :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

tara95

2014. augusztus 4.

Zöldet vettem 450ért itt a Balcsin és egyből bedobtam a mélyvízbe. 2 óra izzasztó diszkóhajózás és megállás nélküli tánc után sem lett baja, tökéletes volt! És a kedvenc márkám. Abszolút 5ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

schery

2014. június 23.

Nagyon jó kis tus! A 10-es árnyalatban van meg. Eszméletlenül könnyű vele dolgozni. Sajnos pár alkalomnyi használat után allergiás lett tőle a szemem. A gyönyörű színe miatt adok neki egy 3-ast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Milka

2014. június 16.

pont olyan színre vágytam, amilyen a 10-es, eszméletlen szép, mélyzöld, rajtam nem kelt feketés hatást, pedig egyébként is sötétzöld szemem van. viszonylag könnyű a használata, holott én elég béna vagyok...érdekes, hogy sokszor a limitált cuccok viszonyulnak meglehetősen jónak...pusztán azért merészeltem véleményezni, mert most sikerült hozzájutnom, elnézést, ha ebből a szempontból már nemsok az értelme...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 16.

Nessy

2014. június 16.

A barátnőmön remekül áll a zöld árnyalat!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

A barátnőmön remekül áll a zöld árnyalat!:)

Odrienn

2013. december 8.

Már nagyon régóta vágytam zöld színű szemhéjtusra,amikor megláttam a 'Tannengrün' árnyalatot,tudtam hogy kell :).Nagyon szép árnyalat,bár felkenve néha feketének látom :D.Hihetetlenül tartós,meg se moccant egész nap.Egy nagy bajom van,amiért csak 4 csillagot kap:az ecsete.Már kezdek belejönni,hogyan is kell vele ügyeskedni,mert rémes.Az első réteg festék mindig borzalmas (kb mint amikor zsírkrétával rajzoltam papírra,majd vízfestékkel próbáltam csinosítani,aztán persze tiszta "foltos","pacás" lett az egész papír),többször át kell menni a vonalon,mire szép egyenletes lesz a fedése.Ettől függetlenül szeretem,nagy kár,hogy csak limitált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.