Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: uaim, Módosítva: 2011. július 12.

sajbim

2016. szeptember 8.

Én anno 2 db-ot vettem belőle, azt hiszem a Magic Forest árnyalatból, mert nagyon szép ez az enyhén zöldes árnyalat, a szemem színéhez is jól passzolt.
Még mindig megvan, azt sajnálom, hogy már nem lehet kapni :( :( :(
A színe tökéletes, az állaga se rossz, viszont egy nagy hátránya van, mégpedig az, hogy csak hegyezős változatban lehetett kapni.
Emiatt 4 *-ot adok neki, egyébként minden szempontból elégedett voltam vele, és újra venném, ha ismételten visszakerülne a dm üzletekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Még mindig megvan, azt sajnálom, hogy már nem lehet kapni :( :( :(

judit87

2013. március 22.

Én két színben is vettem mivel pont levolt akciózva.Kellemeset csalódtam.Mivel sokat olvastam róla, hogy az Alverde szemceruzái gyengék.Ez azonban jól kenhető, tartós, jól pigmentált.Sajnos az összetétele nincs feltüntetve.
Update: még mindíg megvan lassan 1,5 éve.A szav ideje is lejárt már, de még mindíg jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Alice83

2012. május 2.

Kiváló!!!csak ennyit róla...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Kiváló!!!csak ennyit róla...

zsuzsika

2011. november 19.

szerencsére tartósabb, mint a sima alverde ceruzák, és én egészen extra, 300 ft-os árért jutottam hozzá a 700 helyett, de így utólag 1000-t sem bánta volna érte kiadni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

eszter

2011. május 23.

Nagyon szép színekben lehet kapni, nekem egy csillogó aranybarna árnyalat van meg.Könnyű kenni, viszonylag tartós, nem könnyezik tőle a szemem.Az egyik kedvenc szemceruzám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

szofyca

2011. május 9.

Egy barna színűt kaptam ajándékba, elég tartós szemceruza. Barna füstös sminkhez szoktam kontúrnak használni, vagy mikor sietek kihúzom vele a felső pillasort és már kész is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.

superhero

2011. március 20.

Bizony nekem sem jött be mindegyik Alverde márkájú szemceruza, de ennek valóban szépek a színei, és szépen is lehet velük dolgozni. Nekem is pozitív csalódás volt azután, hogy először másik típusú Alverde-s szemceruzát vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.

zsuzsanna.kurdy

2011. március 16.

Szép a színe, krémes, és nem csomósodik össze. Füstös sminkhez ideális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Szép a színe, krémes, és nem csomósodik össze. Füstös sminkhez ideális!

uaim

2011. március 6.

Nagyon kellemes csalódás, van másik alverde szemceruzám ami nagyon nagyon rossz minőségű volt ezért óvatosan vásároltam de nagyon jó, nem csalódtam, könnyen kenhető, tartós, a színek gyönyörűek, ez a termék nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.