Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. április 28.

Limitált kiadás.

wisteria

2012. szeptember 20.

A Magic Sage árnyalatban vettem, nagy kár, hogy limitált volt, ez lett a kedvenc mindennapi szemhéjfestékem. A színe, állaga tökéletes, a tartóssága lehetne kicsit jobb, de nem igazán zavar, ha nap közben egyszer fel kell frissíteni. Az Alverde zöld szemceruzájával együtt gyönyörű visszafogott sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Letti

2012. augusztus 16.

Húgom lepett meg Karácsonykor vele, azt hiszem talán pont a képen látható árnyalatával. Nagyon finom, kissé púderes az állaga. Nem porzik, a tartóssága erős közepes. Kár, hogy csak limitált kiadás volt, szívesen vennék még belőle pár színt. A dobozkája is cuki, és tetszik, hogy mágneses.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

annanoszvai

2012. július 25.

Néha szoktam használni, bár egy kicsit erős nekem,de ha szépen rakom föl, akkor nagyon jól tud kinézni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 25.

krekuci

2012. április 22.

Az igaz, hogy kevésbé pigmentált és nem fed olyan jól, mint egy nem natúrkozmetikum, de nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.