Alyssa Ashley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: vanilia, tiaré, friss kókusz

mplaura89

2016. április 18.

Húú hát ha van mű-geijl kókuszos vaníliás illat, akkor ő az. Már már fejfájdítóan és gyomorforgatóan durván édes műanyagszag. Mikor megkaptam tetszett pár napig, de akkor is fulladoztam, de ahogy melegedett az idő, úgy borzasztó elviselhetetlen lett. Tartóssága is 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

szerpentin_b

2013. október 27.

Illata jó de nem kiemelkedő. Sajnos tartósnak sem mondanám 15 perc és sehol semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

nyappyberii

2012. november 22.

ez volt életem első parfümje. Emlékszem a papíron még annyira finom illata volt,majd mikor megkaptam akkor ért a nagy csalódás.Emlékeim szerint valami szörnyen művanilla-kókuszkeverék szaga volt,és csak kínkeservesen használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.