Alyssa Ashley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: vanilia, tiaré, friss kókusz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Csutak

2021. szeptember 29.

Nagyon szeretem. :) Azt pedig külön, hogy alkoholmentes és így akár a hajamra is tudom fújni. Sajnos idén már elmúlt a nyár, de jövőre ezerre fogom fújkálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

mplaura89

2016. április 18.

Húú hát ha van mű-geijl kókuszos vaníliás illat, akkor ő az. Már már fejfájdítóan és gyomorforgatóan durván édes műanyagszag. Mikor megkaptam tetszett pár napig, de akkor is fulladoztam, de ahogy melegedett az idő, úgy borzasztó elviselhetetlen lett. Tartóssága is 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

szerpentin_b

2013. október 27.

Illata jó de nem kiemelkedő. Sajnos tartósnak sem mondanám 15 perc és sehol semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

nyappyberii

2012. november 22.

ez volt életem első parfümje. Emlékszem a papíron még annyira finom illata volt,majd mikor megkaptam akkor ért a nagy csalódás.Emlékeim szerint valami szörnyen művanilla-kókuszkeverék szaga volt,és csak kínkeservesen használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.