Amway

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2015. július 29.

Ár:   11 100 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Erőteljes, nőies, harmonikus illat. A természetes összetevők kifinomultan gazdag illatot eredményeznek, amely tökéletesen illik az érzéki és luxust kedvelő nők egyedi, elegáns karakteréhez.

• Fejjegy: bergamott, fekete ribiszke, citrom, narancs, mandarin
  • Szívjegy: egyiptomi jázmin, narancsvirág-kivonat, rózsa, őszibarack, liliom
  • Alapjegy: szantálfa, vanília, fehér pézsma, cédrusfa, borostyán

VickyV

2019. november 6.

Azt gondolom, hogy ezt nagyon tudni kell viselni. Éreztem anno, mikor használtam máson is, volt, akiken kifejezetten szörnyű volt, pedig egy nagyon extra kis darab. Nem tudnám mégsem mindennapi használatra elképzelni, sem túl melegben. Hosszantartó viszont, sokáig érezhető az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

marryjane

2017. június 25.

Nagyon szeretem az Amway termékeket. Jó minőségűek. Ez a parfüm pedig csodás. Jó az illata és hosszantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

dorab

2016. december 26.

Nem is túl fiataloknak, de nem is az 50 felettieknek ajánlom (mondom én ezt 10x évesen, de igazából én úgy gondolom hogy hozzám illik, de ha beleszagolok, más korombelin nem tudom elképzelni). Kifinomult, eléggé édeskés de könnyed és lágy illat. Tartóssága az amwaytől megszokott, nekem egy egész napot kibír az iskolában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Marababa

2016. október 5.

Az Amway klasszikus, elegáns illata. A második üveggel használom. Először én is nehezen barátkoztam meg vele, félretettem, aztán ősszel elővettem újra és szerelem lett belőle. Szerintem inkább őszi-téli illat, bújós. Imádom, mint az összes Amway parfümöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.

PerfumePippi

2016. augusztus 31.

Sokáig próbálkoztam ezzel az illattal, de nem működött a kémia: egy idő után különösen visszatetszővé vált a bőrömön, felvett egy olyan füstös jelleget, amilyen az átbulizott éjszakák végén lesz az ember lánya, mintha a szórakozó helyre befújt füst itatta volna át az illatot.
Mindettől függetlenül ez egy grammra és centire kiszámolt, kiegyensúlyozott illat, ahogy azt a márkától már megszokhattuk, és ha nem tévedek, akkor az Anticipate Intense-szel együtt ők képviselik a keleti jelleget a cég illatai között (a többi nem orientális). Annyit azért hozzátennék ehhez, hogy éppen ezért senki se várjon egy keleti nagyvadat, annál sokkal könnyedebb és túlságosan lágy illat ez - én inkább csak keletiesnek nevezném, viszont emiatt könnyű viselni. Nagyon jellegzetes, összekeverhetetlen, inkább lineáris és tartós (minimum 5-6 órán át élvezhető) parfümöt kap, aki beszerzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 31.