Amway

Ár:   12 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2015. július 29.

Ár:   12 400 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Egy érzéki és ragyogó parfümspray a nőnek, aki beleveti magát a párizsi éjszakák rejtelmes hangulatába. A lenyűgöző, éjkék és aranyszín árnyalatú üvegcse tartalma elbűvölő éjszakát ígér!

Virágos-vizes jegyeket felvonultató, csábító illatát az éjszaka nyíló jázmin illóolaja adja. A kizárólag éjszaka érezhető egzotikus virág olajának magas koncentrációja hosszan tartó hatást eredményez. Az éjszaka nyíló jázmin különleges, egyedi illatát a parfümspray friss virágokra, zöld levelekre és a tengeri szellőre emlékeztető fejjegyei egészítik ki. Az őszibarackpürét és rózsát idéző szívjegy, valamint a borostyánfa, a fehér pézsma és a tubarózsa alkotta alapjegy a különleges éjszakák illatává avatják az ANCESTRY in Paris parfümöt.

Ez a klasszikus, mégis modern illat a magas illóolaj-koncentrációnak köszönhetően hosszú ideig megmarad a bőrön.

Az ANCESTRY in Paris az éjszaka nyíló jázmin színtiszta illóolaját tartalmazza, amely tökéletesen elegyedik a friss virágok és a zöld levelek illatával, valamint a fehér pézsma és a rózsafélék fülledt jegyeivel.

A mámorító párizsi éjszakákat idéző illat egy drágakőre emlékeztető, csodálatos éjkék üvegben kapható.

Seda007

2017. január 12.

Szerettem ezt az illatot de nekem is a tartósságával volt gondom...elfogyott már nem veszem újra szép emlék...gyönyörű az üvege őrzöm most is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Ercibaba89

2016. október 26.

Nagyon kellemes az illata, egyáltalán nem hivalkodó, rendkívül nőies, finom. Ugyanezen tulajdonságát tudnám negatívumként is kiemelni, hiszen miután magamra fújom, kis idő múlva már alig érzem... szinte keresni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

papeerzsepi18

2016. április 6.

Nekem ilyen parfümöm van, és imádom az illatát. Hosszan tartó illat, van hogy zuhanyzás után is érzem még a bőrömön az illatot, természetesen halványan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

dandy

2015. augusztus 24.

Csak papír mintám van belőle, úgy nagyon tetszik, de ez ugye semmit nem jelent, nem tudom, a bőrömön hogy viselkedne, de nagyon kíváncsi lennék rá. Így vakon nem merem megrendelni, mert ahhoz meg túl drága.
Ha valakinek van róla tapasztalata, ossza meg. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Ha valakinek van róla tapasztalata, ossza meg. :)