Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2013. december 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Sugárzóan friss mindennapi illat. Illik a nagy intellektuális vonzerővel rendelkező nőnek, aki tudja, mit akar, aki jó szervező, üzletasszony és tiszteletre méltó példakép mind az üzleti életben, mind otthon.

VickyV

2019. november 6.

Az előző parfümök fényezése után elérkeztem ehhez, ami nálam viszont nem nyerő kategória. Igen, ez is extra a maga nemében, de az én bőrömön ilyen pattogó titkárnőhöz illő, szúrós szagú jelleget ölt. A parfümkivonós öngóllal egyetértek, több ilyen is van, azt sem értem. A régi egyediek helyett most tucatillatok maradnak majd jó esetben, vagy semmi. Pedig ez a vonal jó kis ötlet volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

PerfumePippi

2016. június 13.

Jöttem erősen fölpontozni ezt az illatot. Lássuk csak: ez az Amway nagy öngólja (kivonták a forgalomból, ők is újítanak). A kapcsolatom igen visszás volt vele: sokáig nem tetszett, aztán jött egy fordulat, és onnantól kezdve viszont igen. A cég gyümölcsös/virágos kategóriába tette, és határozott üzletasszonyoknak, meg intellektuális vonzerejű nőknek kínálta. (Fejjegy: bergamott, pirospaprika, madarin; Szívjegy: jázmin, bazsarózsa, lótuszvirág, frézia; Alapjegy: szantál, áttetsző pézsmaillatok). Hát, nem tudom. Az összhatása számomra valami egészen különleges, semmivel össze nem téveszthető, roppant öntörvényű illat, nem az a habos-babos fajta. Viszont imádom, mert egy igazi jolly joker: munkába, tárgyalásra, vagy első randira is (igen, tényleg, de csak akkor, ha inkább intellektuálisnak szeretnék tűnni), mindezzel együtt van annyira karakteres, hogy ne tűnjék unalmas biztonsági illatnak. És van még egy plusz értéke: abszolút hőségtűrő fajta, elképesztően jól működik rajtam 35 fokban is, nem omlik össze, és nem válik ragacsossá vagy szurtossá, mint sok gyümölcsös és citrusos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 13.

Kodi

2014. október 4.

Egy régi kolléganőm, annak idején ódákat zengett róla, szóval egyszer tesztelés nélkül megrendeltem. (Majdnem be is szerveztek utána az Amwaybe. :D ) Az igazság az, hogy valóban olyan kis mindennapi illat, szerethető, bár nincs ilyen összetevője, nekem kicsit körtés. Olyasmi kategóriájú illat, mint az Avon Perceive, de nem annyira kiabálós, persze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.