Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A gyümölcsös illatú fejjegy összeolvad a virágillatú szívjeggyel, azon nők számára, akik nyitottak a világra és élvezni akarják az életet.

Fejjegy: narancs, fekete ribiszke, szilva, dinnye, zöld és akvatikus jegyek

Szívjegy: gyöngyvirág, jázmin, rózsa, írisz, geránium, barack

Alapillat: szantálfa, pézsma, ámbra

Ár: 6000 ft , Eladó: noemi1990
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy posta /foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Detti

2016. július 11.

Nagyon szerettem, könnyű nyári illat, de mégis nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 11.

Nagyon szerettem, könnyű nyári illat, de mégis nőies.

Katie

2014. január 15.

Ajándékba kaptam egy kedves ismerős családtól. Nagyon jól eltalálták, illik hozzám ez az illat. Az egyetlen hibája, hogy rajtam nem marad meg olyan sokáig, de ettől függetlenül szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

bendee91

2012. június 4.

Egyszerűen tökéletes, nagyon finom illat!!:) Sose gondoltam volna, hogy egy ilyen illat bejon nekem.
7-8000 az 50 ml.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

7-8000 az 50 ml.:)