Amway

Ár:   12 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2015. július 29.

Ár:   12 400 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Frissítő testpermet gyöngyöző koktél a limoncello és a nektarin harmóniájával, a frézia és lótusz virágainak friss illatán, melyet élénk narancsvirágillat leng körül. E-vitaminnal és glicerinnel dúsítva, melyek lágyítják és óvják a bőrt, és Önt tetőtől talpig fénylő ragyogásba burkolják.

VickyV

2019. november 6.

Boldogság illat. Annyira harmóniát áraszt és jókedvre derít! Pontosan az az érzés, ami megfogalmazódik bennem az összhatàsát illetően, mikor kora tavasszal kilépsz a teraszra és a picit hűvősbeb mégis az arcodba sütnek az első igazi tavaszi napsugarak, és csak élvezni akarod. Aki az édes-gourmand illatokat részesíti előnyben, annak lehetséges, hogy nem fog tetszeni. Én valahol az Esteé Lauder Modern Muse és a DKNY Women energizing közé állítanám a sorban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

szucsnecsilla

2019. szeptember 20.

Most kezdtem nem rég foglalkozni az Amway termékekkel (20 évvel ezelőtt már voltam előadásokon, és ismertem régi parfümöket, amiket már nem is gyártanak, de akkor nem fogtak meg különösen). A minap az ingyenes kiszállításhoz még hiányzott összeg, fogkrém, mosópor, deo mellé (amelyek tényleg
kiválóak) és a katalógust nézegetve, mi lenne ha kipróbálnám? Elvégre szeretem a citrusos illatokat.... Hát megrendeltem (bár a parfümszerelmem a Givenchy III. ami hipiszupiutolérhetetlenüberkirálystb.), de azért megpróbáltam. Csoda jó, tényleg friss, citrusos, de van benne valami, talán neroli, ami miatt órák múlva is bőszen próbáltam befordulni a saját aurámba, hogy újra és újra érezzem, mert elvarázsolt............... Lányok csak ajánlani tudom. Azért nem egy nagyágyú, tényleg csak testpermet, de ahhoz képest viszont nagyon tartós és finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

adrica

2016. június 6.

Kedves papeerzsepi18!
Nem tudnál nekem segíteni? Véletlenül a másik Wistfult kaptam ajándékba, de én ezt szerettem volna. Nem tudod becseréltetni? Akitől kaptam nem merem neki mondani, és tudom, hogy milyen drága, és ő már tutira nem tudná nekem elintézni, de elsősorban nem szeretném az ajándékozót megbántani. Előre is köszi! Ja, teljesen értem, hogy miért sláger termék. Én is imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 6.

Kedves papeerzsepi18!

papeerzsepi18

2016. április 6.

Friss illatú, nálam sláger termék, az egyik legjobban értékesített termék. Kifejezetten keresik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.