Amway

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2013. december 16.

Ár:   11 100 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Érzéki, harmonikus, egyedülálló parfüm, üde gránátalma-, mandarin és fréziaillatjegyekkel. Ez a parfüm melegséget és békességet sugároz.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

VickyV

2019. november 6.

Ahh ezért meg voltam őrülve teljesen, amikor megjelent. Szanaszét fújtam magam vele. Rajtam kicsikét más oldala mutatkozott meg, mint azon, akin éreztem, és amelyik oldala miatt nagyon megtetszett, mégis ez ilyen játékosan kacér illat, nyomot hagyós, szerintem egész évben viselhető.
Érdekesek ezek az Amway parfümök, sokuk megállná a helyét hagyományos forgalomban is, mert nem azok a mai értelemben vett egyenillatok. Van bennük valami kis csavar, ami szerethetővé teszi őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

PerfumePippi

2017. április 29.

Alkalmam volt fújkálni és kipróbálni amwayes illatokat is - az egyik ez volt. Most már hosszúkás, citromsárga üvegben kapható, és elgondolkodtam, vajon a fehér vagy a citromsárga szín illik jobban az illathoz. Hát, inkább a sárga, nekem ez nem fehér illat. Kétségtelen, hogy az első 5 perc után kifejezettten taszítónak és közönségesnek éreztem, pedig konszolidált mennyiséget vittem fel. Rajtam orrbavágóan gyümölcsös és édes volt - egyáltalán nem érzéki, vagy harmonikus, ahogy hirdetik. Ha vaktesztnek tesznek ki, akkor biztosan azt mondtam volna, hogy az Avon legújabb édes-gyümis szörnyikéje. Később (kb. 2,5 óra elteltével) sokat konszolidálódott, és némi száraz fás-enyhén fűszeres alapot is felfedeztem benne.Azt hiszem, idáig ez volt a legátlagosabb amwayes illat, amit éreztem, és karakterében távol áll tőlem. Három csillagot adok neki az intenzitása miatt, de megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

Bogyóka

2017. március 15.

Most kaptam. Nagyon kellemes illata van. Rajtam a virágjegyek dominàlnak az elején. Kicsit intenzív kifújàskor de aztàn letisztul. Nagyon nőies, nem gondoltam, hogy ilyen tartós. Ez az első amway-es parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

almazsu

2015. május 14.

Ajándékba kaptam. Nagyon kellemes, hosszantartó illata van. Hétköznapokra tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.