Anaftin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Anaftin® gél egyedülálló, körülhatárolt szájüregi fekélyek és lokalizált sérülések kezelésére javasolt.

• A hosszú csőrös végződés megkönnyíti a felvitelt a sérülés helyére, közvetlenül az afta felszínére.
  • Felnőtteknek és gyermekeknek is ajánlott, amennyiben helyesen tudják alkalmazni a terméket.

buzavirag

2020. június 12.

Sajnos nekem elég könnyen kialakul az afta, elég ha egy kicsit legyengült az immunrendszerem, ha a munkahelyen a közös evoeszkozzel eszem, amit közös szivaccsal mostak el előtte, nem mosogatogeppel, vagy ha raharapok véletlen belül a számra evés közben, stb.
Ezt a termeket már kb 2 éve használom, a tiszta ujjamra nyomok egy nagy cseppet, mert az applikator nem érhet a sérült felulethez. Az ujjammal oszlatom el az aftán a termeket, finom nyomkodo mozdulattal, így a termek nagyjából ott marad a sérült felületen.
Nekem nagyon bevált, nagyon szeretem, a legmélyebb legnagyobb átmérőjű fekéllyel is elbánik pár nap alatt, amik nekem egyébként maguktól 2het alatt gyógyultak meg. Én egy nap 4-5-ször is bekenem vele az aftat.
Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Én csak ajánlani tudom!

tvivien921

2019. február 3.

A fogorvosom ajánlotta aftára, mert van úgy, hogy egyszerre 2-3 is kialakul a számban. Nekem személy szerint nem nagyon jön be. Elolvastam, hogy hogyan kellene használni, de amikor bekenem az aftát, ez a zselé-szerű krém lecsúszik róla. Így fogmosás után egy vattakoronggal szárazra törlöm az aftát, ami akkor nagyon fáj (ez csak akkor működik, ha az ajkaim környékén alakul ki) és bekenem ezzel. Na akkor rajta marad, de úgy vettem észre, hogy nem múlik el ettől hamarabb, mint egyébként. Viszont legalább nem csípi az aftát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.