Anastasia Beverly Hills

Ár:   €20   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: roniela, Módosítva: 2018. május 4.

Ár:   €20
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kétoldalú ecset, melynek használatával a szemöldököt könnyen teljessé, hibátlanná, vagy akár természetessé varázsolhatjuk.

Sztellus

2019. augusztus 31.

Ez valami csoda!!! Nem gondoltam, hogy van különbség az ecsetek között, eddig egy douglasos szemöldökecsetet használtam, de nem voltam megelégedve. Külföldi blogokon, youtube-on videósok nagyon dícsérték. Nagyon sokalltam az árát, de egyszer mikor már 5x kezdtem újra a szemöldököm- nagyon elrontották többször, és alig nől, nagyon hiányos- na akkor rendeltem meg. Cult beauty-n ingyenesen szállítják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

roniela

2018. május 11.

Tökéletes. Enélkül nem is használom az ABH pomádém, mert nem nyújt ugyanolyan hatást más ecsettel, mint ezzel. Számomra a kettő együtt tökéletes párosítás. Olyan termesztés szálakat lehet vele rajzolni, hogy.. egyszerűen nem jutok szóhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.