Anastasia Beverly Hills

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   $45
Kiszerelés:   12 x 0,7 g

Limitált kiadású szemhéjpúderpaletta amit a celebek sminkmestere Mario Dedivanovic ihletett.

SzTellsIt

2017. április 5.

Szerencsére még sikerült beszereznem. Sok YT videót néztem meg, ahol kifogásolták, hogy túl egyformák és hétköznapiak a színek ahhoz képes, hogy egy híres make up artist segített megtervezni. Nos, nekem pont ez a pozitívuma. Viszont ha az ember komolyabb sminket szeretne vele készíteni akkor okosan kell a színeket összeválogatnia, mert egyik-másik tényleg nagyon hasonló árnyalatú, pl. az alapozó és a mélyítő szín nem fog láthatóan funkcionálni. DE! Hétköznapi sminkhez nagyon profi paletta. Könnyű vele dolgozni, kicsit porol, de nem vészes, még a legvilágosabb színek is jól építhetőek. Ja és nekem az ecset is nagyon bevált, amit küldenek benne! Szóval 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

vivuss87

2017. február 20.

Nagyon nagyon szerettem volna megszerezni és végül sikerült is :) a színek csodásan pigmentáltak, puhák. Talán egy kicsit túl vöröses tónusúak az én ízlésemnek. Ici picit némelyik porol de nem vészes. Könnyen satírozhatóak. Elégedett vagyok vele, mégis ritkán használom. Nem tudom de nekem az UD Naked paletta szerelem és nálam nem tudja felülmúlni ;) ettől függetlenül tökéletes darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

thesmell

2017. február 11.

Igaz sajnos már nem lehet kapni, de abban a pár órában miközben elérhető volt az ABH hivatalos oldalán novemberben volt szerencsém megrendelni ezt a csodát. Nem először rendeltem már a honlapjukról, de most először raktak rá (nem is kevés) vámot. Úgy érzem, hogy ez a paletta még így is abszolút megérte. A 12 színből csak 3 matt, ami engem nem zavar, mert pont emiatt ez a kedvenc hétköznapi palettám. 1-2 matt színt szoktam egy fényesebbel használni, egy kis szempillaspirál és kész is van a tökéletes szem. Nagyon pigmentáltak, könnyen satírozhatóak és gyönyörű színei vannak. Más formulája van, mint a másik ABH palettámnak (Modern Renaissance), az egy kicsit jobban pereg, de a pigmentáltságuk ugyanolyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.