Anastasia Beverly Hills

Ár:   $27.70   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   $27.70
Kiszerelés:   0,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Szemöldökceruza speciális háromszög kialakítással a szemöldök formázásához és kitöltéséhez.

10 színben kapható

Anastasia Beverly Hills Brow Definer Chocolate
Ár: 3.500 Ft , Eladó: boglaarka
Állapot: Több mint a fele megvan még, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten vagy postázva
Milaa

2017. augusztus 31.

Hát nem lett a kedvencem, az árát nem éri meg, eléggé kenődik a pomádéhoz képest, és az árnyalata sem az igazi sötétbarna. A szemöldököm finomítására használom, a keféje igazán praktikus, de ennyii pénzért többet vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Daniellapalfi

2017. augusztus 4.

Elég nehéz vele úgy dolgozni, hogy fogjon rendesen, sok youtube videon látom, hogy a lányok kicsit alágyújtanak hogy felmelegedjen, én nem érzem magam ilyen elvetemültnek úgyhogy még próbálkozok vele hogy rendesen működjön. Ezen kívűl nagyon jó kis szemöldök formázó lenne, a színárnyalatai is nagyon szépek, használhatóak. Levonok egy csillagot, csupán azért mert félő, ha fél éven belül nem használom el akkor soha többé nem fogom tudni a keménysége miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

pancsolos84

2017. július 8.

Megrendeltem, megjött, kipróbáltam, majd elfelejtődött. Kb 2 hónap múlva elővettem, szépen pihent addig, rendesen zárva és most? Egy nyamvadt vonalat nem tudok vele húzni. Karcol maximum. Csalódás..
(Természetesen bontatlanul érkezett és BB-ről rendeltem, tehát eredeti.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

(Természetesen bontatlanul érkezett és BB-ről rendeltem, tehát eredeti.)

kovacsliliii

2017. február 14.

Nemrég sikerült beszereznem és nagyon elégedett vagyok vele! :) Pillanatok alatt megvagyok a szemöldökömmel és hihetetlenül tartós. Igaz, egy szemöldökceruzához képest borsos az ára, de megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol