Anastasia Beverly Hills

Ár:   £19   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimicike, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   £19
Kiszerelés:   4,4 g

Zselés textúrájú szinezett szemöldökformázó, vízálló, dörzsölésálló, hosszan tartó (több mint 12 óra) formulával.

11 színárnyalatban kapható

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Gel Ebony
Ár: 4000 Ft (+ posta / Foxpost) , Eladó: galambi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: banki előre utalás, személyes átvétel

muszika

2020. március 18.

Szerintem jó ez a zselé, bár valószínűleg teljes áron nem venném meg. Megfelelő méretű a keféje és szépen a helyén tartja a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

bigdaybeauty

2020. március 2.

Nagyon örülök, hogy az ABH kijött ezzel a termékkel, mert a sima szemöldökzseléjük szerintem nem volt a legjobb. Ez egy dipbrow gel + szemöldökzselé kombó lenne, emiatt időtakarékos a használata és a sima zselével ellentétben a lyukakat is be lehet vele tölteni, mert megfogja a bőrt is és pont ez a célja. Tartós is. A technikájára azért rá kell érezni. Először a farkinca részt és a lyukakat kell kitölteni és a kefén maradt maradékkal a szemöldök elejét. Tetszik, hogy van belőle mini méret.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Csillampor26

2019. december 3.

Sajnos nem lett a kedvencem. Tényleg szuperül helyén tartja a szálakat és könnyen be is színezi őket, nem kell 100x átmenni rajtuk, de nekem rettenetesen összefesti a bőrömet. Ez még a szemöldökszálak alatt belefér, de nem csak ott, hanem alattuk és felettük is mindenhol megjelennek a kis maszatcsíkok. Nekem így nagyon nehézkes a használata, plusz néha olyan érzésem van, mintha nem tudnám ugyanolyan erősségűre csinálni a két szemöldököm. Ilyen téren nekem sajna felejtő, viszont az alsó szempilláimra kenve teljesen jól el fogom tudni használni. Így nem rossz, viszont egyáltalán nem erre a célre vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Beiggi

2019. november 16.

Szintén szettben vettem brow wizzel dark brown színben és ez lett a nagyobb kedvenc! Tartós, a szemöldököm középső részétől viszem fel s végéig ahol kevésbé dús és pont annyira fed amennyire kell, persze ezt a megfelelő felvitellel tudom elérni ami a pont jó méretű kefének köszönhető. Kicsit húzós az ára de megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

svivko

2019. október 15.

Még egy cucc, amiről azt gondoltam nem kell, aztán PAFF dúl a love!

CultBeauty-n 25GBP a Bow Wiz és az ugyanolyan árnyalatú 2.2g-os szemöldökspirál most csomagban, és mivel sikeresen eltörtem a Bow Wiz keféjét, pótolnom kellett azt amúgy is ezért próba cseresznye megvettem a szettet.

Azért szerettem meg a terméket, mert hihetetlenül ápolt, természetes szemöldököt lehet vele kreálni, még az ívnél a kis hiányos részeket is viszonylag jól tudja menedzselni és egész nap (12h !) tart, mindezt szappanos-szemöldök érzet nélkül, mintha ott sem lenne.
Ezen kívül a rutinomat is meggyorsította, mert Brow Wiz-zel megrajzolom a farkincát, és a felső ívet, ezzel végigkeffentek gyorsan és meg is van az egész nap tartós, tükörben szemöldök csodálós eredmény. :)

Cult-on írták, hogy hamar kiszárad (használtat így nem ajánlok venni!), úgyhogy erről még referálok, egyelőre két hete használom és minden okés vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Még egy cucc, amiről azt gondoltam nem kell, aztán PAFF dúl a love!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.