Anastasia Beverly Hills

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: fanniblue, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   19 000 Ft
Kategória:   Sminkek szájra

18 részes professzionális rúzspaletta, melynek színskálája az elsődleges és semleges színektől a merész, élénk árnyalatokig terjed. Hosszan tartó, extra pigmentált formula, matt hatással.

Keresem ! Anastasia Beverly Hills Lip Palette
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Ankuska
Állapot: Párszor próbàlt, Helyszín: Bàrhol, fizetés: Előre utalàssal, postával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lunacska

2018. november 27.

Számomra a non plus ultra rúzs témában, egyszerűen imadom! Kiélhetem a kreativitásomat a színek keverésében, bármilyen árnyalatot meg lehet alkotni, mintha rúzs gyarban lennék.:) Matt, krémes allag, rendkívüli tartossag jellemzi a színeket, a single rúzsok mar nem is érdekelnek többé. Újraveszem biztosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

fanniblue

2018. február 22.

Igazán minőségi termék. Pigmentált és tartós rúzsokat tartalmaz. Nagy előnye más rúzspalettákkal szemben, hogy magában foglal fekete, fehér, kék és citromsárga színeket is, így tulajdonképpen bármilyen szín kikeverhető a segítségével. Profeszionális sminkeseknek, tanulóknak is abszolut tudom ajánlani. A színek mattok, extrém telítettek, jó illatúak, kellemes viselni őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.