Anastasia Beverly Hills

Ár:   3600Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: yslchanel92, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   3600Ft
Kiszerelés:   1,7 g

Anastasia Beverly Hills mono szemhéjfestékeiből összesen 84 féle szín megtalálható. Magasan pigmentált, könnyű formula.

lucckozak

2019. december 10.

Négy színt rendeltem black friday alkalmával, emiatt 50% kedvezménnyel (így nagyon megérte), a hivatalos oldalukról, és ajándékba kaptam hozzá egy tartót is hozzá. Amit mindegyik színről el tudok mondani, hogy nagyon erős fedésű élénk színek. Nekem a mattok sem tűntek porolódósnak.
A színek amiket rendeltem:
Warm taupe: Tökéletes barna szín, amit naponta használhatok.
Dusty rose: Ez is nagyon szép árnyékoló szín, sokkal különlegesebb mint a warm taupe (a kettő együtt nagyon jó kombó). Ez a szín képen kicsit lilásabb, de élőben inkább olyan sötét barnás-rózsaszín.
Vermeer: Ez is napi használos jelenleg, fehéres csillámló szín. Még fiúknak is feltűnt, és megdicsérték. Elég zsíros bőröm van, délutánra besűrűsödik a ráncokba, ami negatívum.
Venice: Nagyon szépen csillogú, kicsit metálos, élénk kék szín. Igazából nem is tudom milyen alkalomra fogom használni, de a szemem hasnló színű, így nem tudtam ellenállni a színnek. Nagyon jó fedésű élénk szín.
Biztos veszek majd még ilyen mono színeket, mert jobban szeretem mint az adott palettákat, ott úgysem használom ki a legtöbb színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

A színek amiket rendeltem:
Warm taupe: Tökéletes barna szín, amit naponta használhatok.

meteora27

2017. december 10.

Még Amerikában sikerült beszabadulnom a Sephorába és ott találtam mono szemhéjpúdert ettől a márkától . Máshol nem is tudom lehet-e kapni. Nekem a Siena árnyalat van meg. Minden amerikai youtuber áradozik róla. Nem véletlenül! Brutális pigmentált. Szépen lehet satírozni , tartós minden ami csak az ember lányának kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.