Anastasia Beverly Hills

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   6 x 4,5 g

6 intenzív metál finishű highlightert tartalmazó paletta, melyet Nicole Guerriero állított össze a márkának.

svivko

2018. június 20.

Bár csillámosabb és szárazabb (porózusabb), mint az eddig birtokolt Glow Kit-em (Sweets) mégis ugyanannyira, ha nem jobban szeretem.
Mindegyik árnyalat tökéletes a maga módján, még a legsötétebb színt is ki tudom használni Nw25-ös bőrrel.
Tartósságában nincs kivetnivaló highlighterként és szemhéjpúderként alkalmazva sem. Továbbá szeretem, hogy a természetes (bár csillámos!) finistől egészen a tükörfényig lehet fokozni a végeredményt, igaz mivel brutál pigmentált nagyon könnyen túlzásba is lehet vele esni, de pár használat és már meg is szelídítetted. Keverve és önmagukban is szépek, bár a Forever young és Glo getter árnyalatok fólia fényhatásukkal bármelyik árnyalatot a palettából, vagy bármely más highlightert játszi könnyedstéggel fel lehet vele tuningolni.
Én nagyon megszerettem, szerintem highlighter gyűjtőknek, szuperfény élvezőknek tökéletesen be fog válni, ha még hozzá tudnak jutni valahonnan – már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.