Anastasia Beverly Hills

Ár:   €21.30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,48 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €21.30
Kiszerelés:   2,48 g

Multifunkcionális ceruza, használható korrektorként szemöldökre a szebb ívért, szem alatti karikákra, ajkak körül, valamint szemhéjalapozóként is nagyon jól működik.

rekucccc

2019. augusztus 28.

Beautybay-es rendeléshez kaptam ajándékba, és hogy én mennyire örülök ennek :D magamtól sosem vettem volna meg, főleg nem ennyiért, de rögtön szerelembe estem. Csodás kis multifunkciós cucc, én a szemöldökömre használom, hogy szebb íve legyen,vagy ha esetleg egy-két kósza szálat kell eltűntetni. Nagyon krémes és nagyon pigmentált, szépen el lehet dolgozni. Szemhéj alapnak, ajkak körül is el tudom képzelni, oda is ki fogom próbálni :)
Habár ezekre összességében egy sima korrektor is képes, valamilyen okból kifolyólag sokkal jobban szeretem ezt használni, ha egyszer elfogy, biztos hiányérzetem lesz utána :D Sajnos nem fogom újra venni, mert sokallom az árát, de egyébként imádom, örülök, hogy kipróbálhattam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate