Andió

Ár:   990-7800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. május 15.

Ár:   990-7800 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kovacsemese

2018. december 3.

Minden este a micellás vizes vattakorongra csöppentek pár csepp teafaolajat, hogy megtisztítsam a bőröm. Kiválóan alkalmas nemcsak a pattanások kezelésére, de szájöblögetésre is, és sebes fejbőrre is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

DettiZsu

2015. október 12.

Nagyon-nagyon-nagyon jó! Nem szoktak durva pattanásaim lenni, de amikor előfordul akkor ezzel kenegetve rövid idő alatt elmúlik. Már az első használat után látványosan kisebb lesz, másnapra szinte el is múlik. Egyetlen hátránya, hogy maga a teafaolaj elég büdös, de mit s számít ahhoz képest, hogy milyen hatása van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

szevi

2014. szeptember 24.

Nagyon jó minőségű termék, ahogy az Andió cuccok általában. Hajra, arcproblémákra, fertőtlenítésre is használtam már és tökéletesen működik mindenhol. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 13.

Kitűnő minőségű a teafaolaj, az utolsó cseppig kijön az üvegcséből. Nagyon hasznos pattanásokra, duzzanatokra, fertőtlenítésre. A kiváló minőség és a könnyen kezelhetőség vonatkozik a többi illóolajára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 13.

gini88

2013. február 23.

Nekem is van itthon, nagyon sok mindenre jó. Pattanásokra, párologtatóba cseppentve használom a legtöbbször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

fujfui

2012. május 15.

mindig van itthon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

mindig van itthon :)

vador

2012. május 10.

Nem akarom századikként leírni mi mindenre használható a teafaolaj, ami lényeges, hogy ez a fajta jó minőségű, kellően tömény és jó árban van. Ennek megfelelően szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.