Andió

Ár:   850 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

100% finomítatlan Shea vaj. Többféle kiszerelésben megtalálható.

94Tia

2016. április 11.

Én ezt használtam régebben hidratálás gyanánt a kombinált bőrömre. Műanyag fehér tégelyben volt 50 ml és 850 Ft-ért vettem bioboltban. Nem próbáltam más fajtát még, de nekem ez is bevált nemrég megint elkezdtem használni és semmi rosszat nem tett az arcbőrömmel. Engem az illata/szaga nem zavar, szeretem a shea illatát. Hűtőben tartam mert úgy több ideig kihúzhatom a szavatossági idejét. Mivel csodát nem művelt, de nem is szárított, nem irritált és nincs viszonyítási alapom így 4*-ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

ayse

2016. március 6.

Nagyon jo a minosege.sokat kiprobaltam mar. Minusz egy csillag draga

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 6.

Nagyon jo a minosege.sokat kiprobaltam mar. Minusz egy csillag draga

Vanília

2016. március 6.

Enyhén szólva nem szeretem a shea vajat. Még csak ezt próbáltam ki, de csak áll nálam, képtelen vagyok elhasználni. Nem is tudom, hová kenjem... Az arcomra nem viszem fel a szaga miatt (szerintem ennek nem illata van), a kezemen meg olyan kellemetlen zsíros réteget hagy, hogy oda sem kenem. Szóval már látom, hogy lejár áprilisban és megy a szemetesbe. Nekem nagyon nem vált be, soha többé nem veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 6.

ZsATündérlány

2014. december 27.

Nagyon szeretem. A minősége más shea vajakhoz képest átlagos, használtam már jobbat és rosszabbat is ennél. Az illata olyan, amilyennek lennie kell, én szeretem, mert természetes. Az állaga is nagyon jó, én főleg a kezemre használom, minden kézmosás után és nagyon bevált. A 15ml-es kiszerelés is elég sokáig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

kismadár

2013. november 19.

Én sem tudok másik shea vajhoz képest viszonyítani! Ez az első ilyen vajam. Nincs jó illata, de ez tény, ezt tudjuk a shea vajról. Szépen ápol, hidratál, én éjszakára szoktam használni. Kézmelegre szépen olvad, így könnyebb eldolgozni. Én 15 ml-t vettem 380 ft-ért, ami nagyon kevés mennyiség!!! Ennyi pénzért, többet is lehet kapni, más eladótól! Sajnos másik vajhoz nem tudom viszonyítani, de az tuti, h nagyon drága és más fajtát is ki fogok próbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

SuicideCandy

2013. május 18.

Nem tudom, hogy mennyire jó vagy rossz minőségű shea vaj, mert még csak ezt próbáltam eddig. De nagyon erős füst illata van, jó tudom a sheának amúgy is van egy jellegzetes füstös illata... de nekem ez rémes. Ráadásul szürke ami nem igazán bizalomgerjesztő. Biztos vagyok benne, hogy van ennél jobb shea vaj is, ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Tavaly év végén rendeltem, mert szépnek találtam a csomagolást a fotó alapján és az ára is jónak tűnt. Sajnos az állaga tényleg más, mint az eddig általam használt shea vajaknak, és pár hét használat után feladtam, mert az illata alapján elkezdett romlani (talán megavasodott, nem tudom..., ilyet még nem tapasztaltam más vajaknál használat közben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

mekkelek

2013. február 15.

Az arcom teljesen kivörösödött tőle, és egy hét esti használat után cserepesre szárította a bőröm. Csak éjszakára mertem használni, de feladtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

daszilva

2012. december 11.

Nemrég rendeltem tőlük, hát nemis tudom... a szappan mintha gyurmából lenne, a shea pedig szürke... persze ettől még lehet jó, de nem igazán bíztató a kinézete:((( csalódás, bár tény, hogy olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 11.

Csmia

2012. május 15.

Nagyon jó minőségű, én már csak ezt használom. És ha az árnál tartunk, ne felejtsük el, hogy minden hónapban egy terméket 20% kedvezménnyel elvihetsz! Akár ezt is!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)