Andió

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finomított mangó vaj. Többféle kiszerelésben kapható.

A mangóvaj természetes bőrápoló krém. Gyógyítja a sérüléseket, relatív magas szaponin tartalmának köszönhetőn regeneráló hatású. A bőr puhításához, lágyabbá tételéhez, bőrtápláláshoz használható. Visszaállítja a bőr rugalmasságát. Enyhe védelmet nyújt az UV sugárzás ellen.

Mire használható? Hatásos a mikroráncok kialakulásának megakadályozásában segít az egészséges, fiatalos bőr megtartásában, enyhíti a bőrallergiát, ekcéma és dermatitis kezelésére is alkalmas, megakadályozza a terhességi csíkok kialakulását

Testápolás: A mangóvaj a shea vajnál gyorsabban felszívódik, hidratálja a bőrt és lassítja kiszáradását. Ekcémás, pikkelysömörös tünetek mérséklésére is alkalmazható.

Arcápolás: Használatával egészségesebbé, simábbá, fiatalosabbá válik arcbőröd. Ha a shea vajat arcra túl zsírosnak találod, a mangóvajat biztosan kedvelni fogod. Ideális nappali arckrémnek, sminkalapnak.

ke14

2015. december 8.

Kemény és sűrű, nehezen kenhető, képtelen lennék minden nap használni, viszont nem is kell, mert elég koncentrált.
Hidegen sajtolt szőlőmagolajjal keverve szemránckrémnek, illetve télen, úszás után arcra használom, szépen kisimit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Vanília

2015. június 15.

Csak ajakápolóként használom, mert túl sűrű és kemény állagú nappali krémként vagy kézkrémként. Sminkalapnak a zsírossága miatt nem tudom elképzelni. Viszont szájra ideális, szépen ápol és nincs illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

ZsATündérlány

2014. december 27.

Imádom, hogy természetes és nem kell félnem, hogy mit kenek magamra. Az illata semleges, az állaga krémes. Nekem arcápolásra nagyon bevált, selymes, egészséges, puha tapintású lett tőle az arcom, bár picit nehezebben szívódik be, mint a shea vaj, de reggelre nyoma sem marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

kismadár

2014. október 15.

Gondoltam kipróbálom a mangóvajat, mert még sosem próbáltam.. Sajnos én nem nagyon szerettem meg, mert nagyon nehéz vaj, nehezen kenhető és a bőröm egyszerűen képtelen beszívni.. Átlagosan hidratál, semmi extra. Bár sajnos nem szerettem meg, sok rosszat sem tudok rá mondani, így tőlem 4 csillagot kap. (400 forint nem túl nagy összeg, de én ezért a pénzért 15 ml-t kaptam, amit egyébként kicsit sokallok, a mini mennyiségért..)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 13.

Jó minőségű, kiválóan hidratáló, viszonylag gyorsan beszívódó a mangó vaja Andiónak. Felkenve /nedves bőrre a legjobb kenni/ még zsírosnak tűnik, de beszívódás után nagyon puha, hidratált a bőröm. Én használom arcra, kézre és ajakápolóként is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 13.

mhajni90

2013. április 14.

Minden este használtam egy időben (bár most kipróbáltam egy kakaóvajas-szőlőmagos-kókuszosat, talán ezt jobban szeretem, mert hajra is tudom használni), este zsírosnak tűnt eléggé, reggelre tökéletes volt a bőröm. Hidratált, puha és kicsit sem csillogott. A bolti krémeknél pont az ellenkezője történik nálam:D Mindenesetre sztem elég jó kis krém, lehet, ha megunom a mostanit, visszaváltok. Nedves bőrre kenjük!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

bikera

2013. március 14.

Én nagyon szeretem, rendszeresen használom, ha szárazabb a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 14.

Én nagyon szeretem, rendszeresen használom, ha szárazabb a bőröm.

gerbaud

2012. május 18.

Sorozatban próbálgattam a különféle növényi vajakat, olajokat, így ez is sorra került. Az állaga nagyon sűrű, de jóval könnyebben kenhető, mint pl. a shea vaj, így az ekcémás szemhéjamra pl. tökéletes lenne, hiszen mindenféle hígítás és ügyködés nélkül fel tudom kenni, de nem folyik bele a szemembe (ami elég kellemetlen tud lenni, erről mindenkit biztosíthatok, hiszen erősen rontja a látási viszonyokat). Most jön a de. Talán azért, mert finomított, talán azért, mert alapból csak ennyire képes, messze nem hidratál annyira, mint a shea vagy a kakaóvaj. Kenem a számra is, nem spórolósan, gyönyörű fényt ad az ajkaknak, tényleg nagyon szép lesz tőle, de hatásilag kevés. Arcra kenni maximum csak akkor érdemes viszont, ha valakinek olyan száraz a bőre, mint a rinocérosznak, ugyanis az én arcbőröm pl. egyáltalán nem szívta be egy egész éjszaka alatt sem a szárazabb részeket leszámítva. Oda szoktam belőle kicsit és nagyon vékonyan kenni, ahol az arckrémem kevés. Mindenesetre a termékleírás nem helyes szerintem, ugyanis a sheánál lassabban szívódik fel, így pl. hideg elleni védelemre tökéletes, de hogy ez nappali arckrémnek vagy sminkalapnak jó lenne, azt erősen kétlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.