Andió

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Andió házi sampon, négyféle választható illattal (citrom, levendula, narancs, ylang-ylang). Teljesen természetes sampon. Az illatanyag 100%-os tisztaságú illóolaj. Nem tartalmaz SLS-t (sodium lauryl sulfate), allergéneket és parabent. Használatával hajad visszanyeri természetes fényét. Összetevői gyengéden tisztítják, táplálják és erősítik a hajad. A kókusz, napraforgó, szőlőmag hatóanyagai visszaállítják a haj természetes védelmét. A fejbőröd, hajad nem szárítja, sőt, selymesen ápol és hidratál.

Kiszerelés: 100 ml

ZsATündérlány

2014. december 27.

Két hete rendeltem meg a terméket, mert már nem tudom mit kezdjek a korpás fejbőrömmel. Első hajmosás után nagyon zsíros, furcsa érzetű volt a hajam tőle, viszont nagyon szép tartást adott neki, és gyönyörűen begöndörödött (amúgy is göndör, de más samponoknál nem ilyen szép). Gondoltam adok neki még egy esélyt, és most úgy mostam hajat, hogy egy kád vízbe feküdtem és úgy áztattam percekig a samponos hajamat. Utána pedig még alaposan le is zuhanyoztam. Nekem így tökéletes lett a hatás és a zsíros érzés is teljesen eltűnt. Remélem beválik a korpa ellen is. Én ylang-ylang illatban kértem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. november 11.

A múlt héten rendeltem narancs és egy levendula illattal. Az INC listán ezeken nem szerepel parfüm, a többi összetevő nem változott. A narancsosat használom és nagyon elégedett vagyok vele! Szép fényt ad a hajnak, lágy tapintású, könnyen kifésülhető hajmosás után a hajam. Mivel rövid hajam van, így bő sima vizes öblítést végzek csak és így is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 11.

emilil

2013. március 28.

Hasonló a véleményem... A férjemnek vettem az érzékeny, korpás fejbőrére. Egyszer használta, teljesen kiszárította a fejbőrét. Úgy voltam vele, hogy akkor én elhasználom. Alig győztem kivárni, hogy elfogyjon... Nagyon sok kellett belőle ahhoz, hogy úgy érezzem tiszta lett a hajam. Szárítás után sprőd, durva tapintású lett, pedig ecettel is öblítettem. Ha a szemembe ment borzasztóan csípett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

mekkelek

2013. február 15.

Ekkora csalódás régen ért már kozmetikai termékkel, a hajamra rátapadt egy kifésülhetetlen, alig lemosható zsíros réteg. Nem is értem, miért árulják. Ha természetbarát samponnal szeretnék hajat mosni, ezek után is a bevált módszerem a következő: a szódabikarbónás víz almaecetes vízzel leöblítve, majd langyos vízzel hajat mosva sokkal szebb, csillogóbb és kifésülhetőbb hajat eredményezett, és nem utolsó sorban az ára a töredéke az ANDIÓ kókuszos samponhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

gerbaud

2012. március 30.

Nagyon szeretem az Andió termékeket, így gondoltam, kipróbálom ezt is, de sajnos eddig ez bizonyult életem legrosszabb samponjának. Levendula illóolajjal kértem, az illata valóban ilyen, állaga elég híg, valójában folyékony szappan. Kiválóan habzik, mosás után ecetes vagy citromos vízzel célszerű befejezni az öblítést. Ennek megfelelően jártam el, az eredmény mosás után közvetlenül is zsíros haj lett, pedig alaposan megmostam, alaposan öblítettem. Ráadásul még az életben nem viszketett ennyire a fejem semmitől. Arclemosónak próbálom elhasználni, de az arcomat is nagyon szárítja. Talán túl sok benne a kókuszolaj. Kísérletező kedvűeknek mindemellett ajánlom, hátha bejön, de az a tapasztalatom, hogy hosszú, könnyen zsírosodó hajra a szappan alapú samponok egyáltalán nem jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Hidratálók: Lanolin

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.