Andió

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ban.kati96, Módosítva: 2016. március 1.

Kategória:   Testápolás

"A bio rozmaring illóolajjal feltúrbózott sheavajat ajánljuk:reumás fájdalom ellen és gyulladáscsökkentő bedörzsölőnek. Enyhíti az izomfájdalmakat, a reuma tüneteit. Jótékony hatású égési sebek, bőrgyulladás esetén. Csökkenti a kimerültséget.A krémben lévő rozmaring bőrfeszesítő,   pluszban enyhíti az izomfájdalmakat, a reuma tüneteit is.  Zsíros, pattanásos arcbőrre is nagyszerű."

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.