Anna Sui

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: fahéj, tubarózsa, málna, jázmin, ámbra, orris, barack

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amanda

2014. augusztus 21.

Mint málnás büfi (by svivko papa) rajongó, imádom ezt az illatot is. Leginkább a barack, a málna és a sárgadinnye viszi a prímet, de van benne egy kis csavar -talán a fahéjtól- tehát én semmiképp nem sorolnám be a könnyűnyárikisillat kategóriába. Egész jó áron beszerezhető a parfümponthun. Az üvege döbbenetesen ronda. Gyerkőceim szerint: a néninek a fejére van tetoválva az Eiffel torony, és valóban. A kánikulában és a hűvösebb időben is viselhető egyaránt. Friss, könnyed és mégsem tucat illat, engem meggyőzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.