Anna Sui

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 19.

kitten

2019. december 19.

Nagyon sajnalom, hogy miutan elhasznaltam kidobtam az uveget anno :(...most egyedi darab lenne a tobbi kozott, megha kisse bizarr is -bar Dolly Girl-ok kozott talan me'g ez a legjobb. Horror aron lehet hozzajutni ma mar. Maga az illat nagyon kellemes volt, friss gyumolcsos, citrus-anizsos, kesobb viragos, nyari illat. A tartossaga es a hatosugara lehetett volna jobb, ezert csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.