Anna Sui

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 19.

Összetevők: mandrain&narancs, rózsaszín bors, mangó, bambusz, rózsa, vetiver, szantálfa, vanília

ErikaErika

2017. július 1.

Ez olyan..., nem tul jo. Az uvege gyonyoru.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Ez olyan..., nem tul jo. Az uvege gyonyoru.

Kendra

2016. augusztus 6.

Igen a tündérkém (lányom) illata, különc,semmihez nem hasonlító nyári fanyar nyalóka illat.
Rajta szép,egyedi,nem tömeg,nem unalmas vagyis nem kommersz,nincs elcsépelve.
Ilyen illatokat keresek neki,még a csinos kis pávát be szeretném gyűjteni alkalomadtán és bezsebelni a huncut örömáradattal teli mosolyt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Rajta szép,egyedi,nem tömeg,nem unalmas vagyis nem kommersz,nincs elcsépelve.

deluna

2016. július 8.

olyan szép csomagolásban van... szintén könnyű felejthető limonádé... nyáron jól esik az ilyen kis semmiextralimi.... én mangót sem érzek benne..(pedig nagyon szurkoltam ) kicsit savanykás, gyümölcsös... valahol olvastam....hasonlít a light blue illathoz... szerintem köze sincs hozzá.... :S
csomagolás 5* . tartalom, jó indulattal 3,5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

csomagolás 5* . tartalom, jó indulattal 3,5 *

necra

2015. január 28.

Annyira semmilyen, hogy az már fáj. Megvolt a zöld is, de nem tetszett, így elcseréltem másra. Megvettem a rózsaszínt, hogy hátha....nagy csalódás. Abban volt valami mandulás pikantéria, ebben abszolút semmi. Az üveg miatt 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.