Anna Sui

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 4.

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Licsi, Yuzu, Lemon, Magnólia, Rózsa, Frézia, Fehér fa, Ámbra, Pézsma

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Amanda

2013. január 7.

Édes, krémes gyümölcsfagyi. Kifejezetten nyárra való illat, gyümölcsössége inkább friss, de a virágoknak köszönhetően harmónikusan krémessé válik a bőrön. A fiatalabb korosztálynak ,30alatt, szánták ezt a parfümöt, az ára is ennek megfelelő. A tartósságát én közepesre értékelem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 7.