Anna Sui

Ár:   7020 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. szeptember 3.

A 2014-es La Nuit de Bohème eau de parfum változata. Orientális-virágos illat.

Fej: bergamot, mandarin, szeder, alma

Szív: magnólia, fekete rózsa, jázmin, szilva, narancsvirág

Alap: pacsuli, szantál, ámbra, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

galagonyanya

2017. április 9.

Kétségtelenül a legcsicsásabb parfümösüveg, amellyel ezidáig dolgom volt, márpedig megfordult már énnálam egy s más... rózsa alakú üveg, aranyszín pillangós kupakkal... piha, kinek kell... habár jómagam lepkemániás vagyok, ez még nekem is sok. Mindez persze nem akadályozott meg abban, hogy az első adandó alkalommal rátegyem a kezem az egyetlen elérhető példányra (a doboza sokkal jobban tetszik!). Ilyen az emberi természet. Kíváncsi voltam, na. Azzal nyugtattam háborgó lelkiismeretemet, hogy csodás fotókat fogok majd készíteni a csinibabáról (páran tudják rólam, s tapasztalták, hogy a parfümök szagolgatásán kívül legalább annyira imádom fényképezni őket) és mivel nem valami drága luxusmárkáról van szó, ebben meg is nyugodtam. A márkától egyébként nem ismertem ezidáig semmit, sem illatot, sem mást, így teljesen tiszta fejjel tudok véleményt alkotni jelen parfümről.

Kézbe fogva szép, és igényes kidolgozású üveg - nem kerek, hanem lapított, ez a fotókon nem jön elő - a lepke is stabilan ül a kupakon, nem gagyi, bár a doboz lehetne picit masszívabb. Az illata gyümölcsös-rózsás, orientális, nagyon finom! Olyan fantáziám van róla, hogy amikor a rózsa kibontja szirmait, fűszeres, édes illatával csábítja, csalogatja a pillangókat, amelyek azonnal megérkeznek, leszállnak rá s kelyhéből az édes nektárt lakmározzák... ezt a pillanatot örökíti meg maga az üveg.

Nem is giccses. Csak dekoratív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Nem is giccses. Csak dekoratív.