Anna Sui

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 11 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2014. október 31.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 11 500 Ft

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: bergamot, dinnye, vitrom, tubarózsa, narancsvirág, lótusz, kókusz, rózsafa, ámbra, pézsma

Ár: 11 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

deluna

2016. április 25.

vegyesek az érzéseim a parfümmel kapcsolatban....jó, jó...de.. :S ..... tömény.... kicsit káoszos... édes és mégis ciprusos... valami sok benne... imádom az édes illatokat... de ez kicsit fullasztó... másoknak bejön rajtam... brutál tartós... a csomagolás mint mindig pöpec... Anna ahhoz nagyon ért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Bélabá

2013. március 16.

Finom, citrusos, bergamottos nyitánnyal kezd rajtam ez a szépség. Aztán ahogy telik az idő, szépen kibontakozik a többi összetevő is. Finoman, de nem túl erősen érezhető a tubarózsa és a narancsvirág is. A sárgadinnyét és a kókuszt én sajnos nem érzem benne, de talán nem is baj, mert így megmarad egy finom citrusos, virágos illatnak. Az üvege nagyon szép, az illata rajtam közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 16.