Annabelle Minerals

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g és 10 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   4 g és 10 g

"Az ásványi alapozók innovatív kozmetikumok, melyek nemcsak gyönyörű külsőt kölcsönöznek, de ápolják is az érzékeny arcbőrt. Összetételük egyszerű, természetes alapanyagokból áll, melyek parabénektől, zsírkövektől, szintetikus színezőanyagoktól, szilikontól és tartósítószertől mentesek. A fényes hatású mika, antibakteriális hatású cink-oxid, 15-ös védőfaktorú UVA/UVB védelmet biztosító titán-dioxid és a színt adó vas-oxid és ultramarinkék együttese biztonságos és időtálló sminket biztosít. Az ásványi alapozó nem tömíti el a pórusokat, így az arcbőr gondtalanul lélegezhet."

Háromféle (fényes, matt és fedő hatású) alapozó elérhető, minden típus négyféle színkategóriájú, különböző világossági szintű árnyalatban.

Mica Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0Iron Oxides sz 0 0Ultramarines sz 0 0

Ár: 10000(4 termék) , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Annabelle Minerals Ásványi Alapozó Golden Fairest
Ár: 2000 Ft / 4 g , Eladó: tomkogy
Állapot: 4 x használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalást követően postázom. Személyes átvétel Nyíregyházán bárhol lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Brunettee

2020. november 10.

Jó ideje csücsül a polcomon 3 minta, mindhárom verzióból. Gondom nem volt velük, de valahogy nem értük nyúltam. Mivel most olyan púder keresek, aminek lehetőleg van egy kis fénye, felcsaptam ezt az alapozót (nem erre való, de hátha bejön alapon). Véletlenül sem alapozónak használom, hanem púdernek. Nyilván nem fixál úgy, ahogy kellene, de mivel mostanság nem használok alapozót, így mindegy is. Púder ecsettel lehet vele kényelmesen dolgozni, nekem azzal sokkal könnyebb. Diszkréten fényes, és a színnel sincs bajom. Ha elhasználom, a másik kettőt is kipróbálom így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

tomkogy

2020. október 30.

Az Alverde ásványi poralapozója (ALVERDE MAKE-UP LOOSE POWDER FOUNDATION) nagyon bevált, de sajnos már kifuttatták (legalábbis én nem találtam), ezért körülnéztem, mit vegyek helyette.
Borzasztóan körültekintően körbejártam a témát, nem akartam nagyon matt dolgot, mert az öregedő bőrömön inkább ne szikkadjon bele minden pórusba és redőbe. Az Alverde magasra tette a lécet, ezt nem tette, ráadásul imádtam nyáron, olyan szép kis finom, természetes finise volt.
Végül megrendeltem az Annabelle Mineralstól a fényes hatású my fairest árnyalatot. Picit elszúrtam az árnyalatot, mert mint kiderült, mégsem vagyok ennyire sárgás, de nem ordít le a bőrömről, tehát ez nem is gond. Valószínűleg azért sem látszik az árnyalat, mert sokkal gyengébb a fedése, mint az Alverdének.
De sajnos naggggyon körültekintően kell eldolgozni, nem mindegy, hogy mi van alatta (a reggeli rutinra gondolok), és mennyire szívódott fel. Nagyságrendekkel háklisabb, mint az Alverde, mert képes csúnyán foltokban megtapadni, amit szabályosan sikálgatni kell az alapozóecsettel, amíg el nem oszlik. A fényes finisht sem nagyon látom, sajnos. Most ott tartok, hogy vettem egy Catrice Poreless púdert, ami szintén talcummentes, és bár nem poralapozó, és azt hiszem van benne szilikon is, de azt kell, hogy mondjam, hogy jobban szeretem.
Emellett megemlíteném, hogy az Annabelle 4 gr/3200 Ft, az Alverde 9 gr/ 1700 Ft.
Megpróbáltam vizes szivaccsal is eloszlatni. Gyakorlatilag úgy láttam, hogy nulla fedése van, és amikor egy konferenciakamerában viszontláttam aznap a képem, majdnem lefordultam a székről! Vicces sárgás hullabevonatként vonta be az arcom, és a nyakam félig-meddig, ameddig eldolgoztam (legalábbis azt hittem, de a kamerában elmaszatolásnak tűnt).
Hááááát, még nem mondtam le teljesen róla, próbálgatom, de sajna csúnyán vesztésre áll...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 30.

KisTigris

2020. október 29.

4 mintám volt. 2-2 különböző árnyalat a fényesből és a mattból. Az egyel sötétebb arra is jó, hogy a folyékony alapozó után leheletnyi színt vigyek fel az arcomra. Nagyon szeretem, nyáron csak magában használtam. A minta picike, mégis jó pár napig elég, tényleg tudod tesztelni.
Nekem a szemem alatti apró ráncokat kiemeli, ha sokat viszek fel.
Én lapos alapozó ecsettel viszem fel és körkörös mozdulatokkal belemaszírozom a bőrömbe, majd sminkixálót használo, így eltűnik a porosság az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Nekem a szemem alatti apró ráncokat kiemeli, ha sokat viszek fel.

ZsofiaLoren

2020. szeptember 7.

Mindig várom a csodát, hiszen minden alapozó csodát ígér. Na itt bekövetkezett a csoda. Gyönyörű egységes bőrkép. A matt verzió hozza amit ígér. A színt tökéletesen eltaláltam és tényleg, mintha semmi sem lenne az arcomon. A pórusokat is eltűnteti. Nekem még nem sikerült kifejlesztenem a módszert, hogy használatkor ne porozzon egy kicsit magam körül, de próbálkozom. Most már lehet kapni utántöltőt is hozzá, így környezettudatos megoldást is kínál a hosszú távú használatra. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

d.anett89

2020. augusztus 21.

Krémmánia boxban volt,így volt lehetőségem kipróbálni. Bár tettem volna hamarabb. Könnyű vele dolgozni,én mint kezdő sminkes tökéletes.
Szépen fed,nem porzik,nem tűnik el Illetve a porusaim nem tömíti el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Szépen fed,nem porzik,nem tűnik el Illetve a porusaim nem tömíti el.

ferenczinikol25

2020. július 1.

Már nagyon régóta szemeztem vele, aztán a Krémmánia Smink Boxban meg is kaptam . Eleinte mindíg csak pakolgattam hogy majd kipróbálom. Kicsit tartottam tőle, vagy nem is tudom.. aztán egyszer még is rá vettem magam. Kicsit bonyi volt elsőnek a felvitele, de aztán a harmadik alkalommal már rutin 😁 nem akartam egyből véleményezni , ezért vártam vele. 1,5 hete használom, és azt kell mondjam hogy kellemesen csalódtam. Amennyire tartottam tőle, annyira megszerettem. BB krémmel használom. Nagyon szép összképet ad az arcomnak. Nem ül ki, nem lesz "poros" hatású. Én azt vettem észre hogy nagyon szép matt hatást ad, az alapból gyorsan zsírosodó t- vonalamon. Ezért én bátran adom neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

skin

2020. július 1.

Azt hittem megtaláltam életem alapozóját. Egészen addig a percig amíg a három dioptriás olvasószemüvegemmel bele nem nézem a tükörbe.
Konkrétan szörnyű látvány fogadott. Apró púderfoltok ültek a bőröm tetején. Gusztustalan volt. Egyébként szabadszemmel babapofi hatású porcelánbőrt csinál. Mégis félretettem,mert ha véletlenül egy magamhoz hasonló vaksi felnézne rám a papírjaiból az elszörnyűlködne bizonyára. Ötletet kérek mivel vigyem fel ,hogy szép legyen? Mert nagyon akarom ,de így nem. Egyébként nekem a fedő változata a fényessel vált be .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

marnella

2020. május 26.

Az arcápolási rutinom teljes átalakítása után úgy éreztem, hogy ideje arra is odafigyelni, hogy milyen sminkcuccokat használok. Mivel elég kényes az arcbőröm, így az ásványi alapú sminktermékek közt keresgéltem és mind közül ennek a márkának a termékei voltak a legmeggyőzőbbek. Sajnos teszter dobozka nem volt készleten és már nem bírtam várni, így alaposan végignyálaztam a termékeket és a Beige fedő alapozó teszterek közül rendeltem be 4-et, amiből végül a Beige Light lett a befutó. Flat top ecsettel vittem fel, nekem eléggé porolt, a sötétkék felsőmön kicsit meglátszott ugyan, de könnyen lesepertem és nem hagyott nyomot. Legközelebb kipróbálom blenderrel inkább. Nem emeli ki a száraz részeket. Jó a fedése, korrektorra azért még szükségem lesz hozzá, úgy már tuti tökéletes lesz. Fölé púder, pirosító és kész. Mintha semmi nem lenne rajtam, de azért mégis :) Azt kaptam, amit vártam. Melegebb időben nem használtam még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

epona

2020. április 12.

Régóta szemeztem a márkával, és miután láttam az itteni véleményeket, azonnal rendeltem fedő hatású alapozóból két árnyalatot, korrektort és primert is. Egyébként aki nem tudja eldönteni a megfelelő árnyalatot, írjon nekik, és fotó alapján segítenek dönteni, nekem abszolút passzol a szín. :) Sajnos ennek ellenére nem tudok túl elégedetten nyilatkozni, lehet én bénázok el valamit, de ha annyit viszek fel, amennyi ténylegesen fed, akkor cakey lesz az eredmény, ha csak annyit viszek fel, hogy ne legyen cakey, akkor szinte alig fed, pedig egyáltalán nem vészes az arcbőröm.. viszont elkezdtem próbálgatni más márkák különböző primereivel és folyékony alapozóival, mint egyfajta púder, úgy teljesen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

vgeorgina

2020. március 6.

Nem szoktam semmiről eldönteni, hogy milyen első használat után - kivéve, ha allergiát okoz valamilyen összetevője :D - de ez nálam szerelem első látásra, sosem kedveltem meg még így egy terméket. A fedő hatásúból rendeltem testert a 30-as SPF miatt, kicsit féltem, hogy maszkhatású lesz, vagy nem lesz elég matt (az eleve mattnak kisebb a fényvédelme, így elvetettem), egyáltalán, hogy fog ez a por funkcionálni, mint alapozó DE minden kétségem elszállt, ahogyan "felkentem" az arcomra. Flat top ecsetet rendeltem hozzá, ahogy ajánlották, valószínűleg még meg sem találtam a testerből a tökéletes színt, de imádom! Tökéletesen fed, kellően matt is, nem fénylik, semmi maszkhatás - bírja az egész munkanapot. Az ecsettel még bénázok az orrom környékén, de ahogyan megtalálom majd a megfelelő színt a megfelelő ecset is kikerül majd az Annabelle Minerals termékeiből. :) INCI szempontjából is top-top, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.