Annabelle Minerals

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g és 10 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2024. február 21.

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   4 g és 10 g

"Az ásványi alapozók innovatív kozmetikumok, melyek nemcsak gyönyörű külsőt kölcsönöznek, de ápolják is az érzékeny arcbőrt. Összetételük egyszerű, természetes alapanyagokból áll, melyek parabénektől, zsírkövektől, szintetikus színezőanyagoktól, szilikontól és tartósítószertől mentesek. A fényes hatású mika, antibakteriális hatású cink-oxid, 15-ös védőfaktorú UVA/UVB védelmet biztosító titán-dioxid és a színt adó vas-oxid és ultramarinkék együttese biztonságos és időtálló sminket biztosít. Az ásványi alapozó nem tömíti el a pórusokat, így az arcbőr gondtalanul lélegezhet."

Háromféle (fényes, matt és fedő hatású) alapozó elérhető, minden típus négyféle színkategóriájú, különböző világossági szintű árnyalatban.

Mica Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0Iron Oxides sz 0 0Ultramarines sz 0 0

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vicky93

2024. június 11.

Sosem szerettem az alapozókat, semmi sem feküdt kényelmesen a bőrömön, így jó ideje színezett fényvédőt használtam korrektorral. Egy éve elhagytam a színezett fényvédőt, és a idei esküvőkkel teli nyárra vágytam egy kicsit egységesebb bőrképre. Az egyik tesztercsomagot rendeltem a fedő hatású alapozóból, ami szerintem szuper ötlet, meg is találtam a számomra tökéletes árnyalatot. Már egy alkalommal teszteltem is, a mostani párás hőségben nagyon jól működött. Nagyon szépen egységesítette a bőröm, nem volt maszkos, poros, érzésre is szuper és nagyon tartós volt. Essence matt setting spray-vel és NYX HD translucent púderrel fixáltam még a biztonság kedvéért. Az orromra való felvitelt kell gyakorolnom, ott nem lett szép, de valószínűleg egy másik ecset lesz a megoldás erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 11.

timimimi

2023. november 23.

2023.03.28.
Egyáltalán nem használtam ezelőtt alapozót, mert akárhány folyékonnyal próbálkoztam, mindig csalódás volt a vége, egyrészt maszk hatásúak voltak, másrészt egy rövid időn belül úgy éreztem elnehezítik az arcomat. És át is csillogtak viszonylag hamar.
Na, ezzel az alapozóval más a helyzet, valóban annyira könnyed viselet hogy egyáltalán nem érzem, nem zavaró, hogy rajtam van és tényleg nagyon természetes hatású, egységes bőrképet biztosít. Rendeltem egy nagyobb tubussal és két kisebb tesztert, hogy lássam melyik szín lenne a legjobb az arcomon hosszú távon, de igazából mind három bevált. Az oldalukon található "Próbáld fel" lehetőség ebben elég sokat segített, úgy gondolom megbízható. Ecsetet is rendeltem hozzá, mert biztosra akartam menni. 3 hete használom és eddig meg vagyok elégedve vele nagyon. Illetve majd rendelek a Soft Creamből is, amit ők ajánlanak alá, hogy lássam azzal még ennél is jobb lehet e a hatás.
Illetve nyárra majd egy barnább árnyalatot. Tényleg nagyon levés elég belőle.
2023.11.23.
Azóta is használom és nagyon meg vagyok elégedve vele, semmi maszk hatás és a nem tette tönkre a bőrömet hosszú távon sem. És nagyon sokáig elég, bár nem mindennap tettem fel őket, de borzasztóan gazdaságosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 23.

2023.03.28.
Illetve nyárra majd egy barnább árnyalatot. Tényleg nagyon levés elég belőle.
2023.11.23.

DragonGirl2002

2023. szeptember 19.

Nagyon szeretem, a pure fairest árnyalatot vettem meg az állandóan fénylő bőrömre. Szépen lemattít, a pirosabb foltokat is jól elfedi. Egyedül a műanyag dobozával van bajom, nekem konkrétan szétmálott, főleg a kupakja, ezért rendeltem is hozzá fém tégelyt, ami már nagyon jól bírja. Szóval a csomagolásától eltekintve 5*, mert a termék atomjó!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 19.

bogcsii

2023. február 14.

gyönyörű INCI, szép fedés, én nagyon keveset viszek fel mert csak egységes bőrt szeretnék kapni. Féltem, hogy túl világos lesz a Golden Fair de pont olyan mint a bőrszínem. Újraveszem, mert az alapozók összetevőitől mindig folyt az orrom, allergetizáltak, de ez a termék nem okoz ilyen gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 14.

fokid1

2022. november 29.

Régóta használom már, nagyon kevés kell egy alkalommal, ugyanis általában nem használok alapozót csak korrektort a problémásabb részeken, úgyhogy nem hiszem hogy valaha is el fog fogyni. A kiszerelést nem szeretem, nem tartom praktikusnak bár az tény hogy ilyen higiénikusan lehet használni és kevésbé van esélye olyan baleseteknek, ahol kiönteném az egész tubust.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

szeronik

2022. október 14.

Majdnem egy éve használom, korábban folyékony alapozókkal, bb krémekkel próbálkoztam, de hosszú távon egyik sem tetszett. Ez a por állagú alapozó nagyon megfelel az igényeimnek - zsíros bőrre kiváló, nem érzem a maszkhatást, mint a folyékony alapozóknál, öröm felvinni a bőrre, és meglepetés számomra, hogy ott is marad. Mindegyik változatot próbáltam: igazából sok különbséget nem tapasztaltam a fedő-matt-fényes változatok között. A matt hatást sajnos nem érzékeltem, de ezt soha, más terméknél sem, a bőröm pár óra múlva kifényesedeik, ez van. Most rendeltem meg a márka primerjét (eddig folyékony primert használtam), és a mattító púdert, meglátjuk ezekkel többre megyek-e tartósság és matt hatás tekintetében.
A felvitele nem könnyű, meg kell tanulni, nekem a sminkfiókban egymásba tehető dobozokban van, és ott helyben ütögetem le, így nem lesz púderes minden. Mindenképpen puha kabuki ecset ajánlott vagy esetleg a flat top, de az is puha legyen. Úgy kell felvinni, ahogy a modell mutatja a videójukban.
Sajnos hamarabb fogy, mint a folyékony társai, így költségesebb is, de ez egyelőre nem tántorít el.
Sárgás bőröm van, és ezért külön öröm, hogy erre a színárnyalatra is gondolt a márka, én a Golden változatokat használom.
Nyáron a Golden Light, és télen a Golden Sand.
A rendelés hamar megérkezik, mindig küldenek plusz ajándékot is mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 14.

Nyáron a Golden Light, és télen a Golden Sand.
A rendelés hamar megérkezik, mindig küldenek plusz ajándékot is mellé.

banyadék

2022. október 2.

Mivel olyan jókat olvastam róla, gondoltam beruházok egyre. Szuper, hogy az oldalukon ki lehet próbálni melyik szín/árnyalat passzol a bőrömhöz, szóval miután feltöltöttem a fotómat :-DD, a széles kínálatukat bátran próbálgattam. Sikerült is kiválasztanom kettőt, mert most még napbarnított az arcom, de egy-két hónap és fakóbb leszek, szóval Golden Light és Natural Lightot választottam. Prímert használok először, arra vittem fel már magában is, de úgy vettem észre, hogy jobban kiemeli a pórusokat, na meg a szárazabb, esetleg hámlóbb részeket. Nekem is beleül egy picit a szem körüli és a homlokon lévő ráncokba, így jobban szeretem keverni folyékony alapozóval vagy inkább alapozó után használni, hogy egy picit mattítson, de sajnos így is észreveszem, hogy megül és csomósodik, ezért gondolom, hogy fiatalabb, makulátlan bőrön szépen mutat, én érettebb bőrre nem igazán ajánlom, de próbálkozzatok vele. De ami a legbosszantóbb, az a csomagolása. Vagy én vagyok nagyon béna, de egyetlenegy alkalommal sem tudom úgy használni, hogy az asztalra vagy a ruhámra ne peregne le a por. Próbáltam ecsettel, szivaccsal, de egyikkel sem megy, vagyis igen, de mindenfelé pereg. Kiönteni sem lehet rendesen belőle, szóval nem ragozom, biztos, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. október 2.

KisTigris

2022. szeptember 11.

2020. okt. 29: 4 mintám volt. 2-2 különböző árnyalat a fényesből és a mattból. Az egyel sötétebb arra is jó, hogy a folyékony alapozó után leheletnyi színt vigyek fel az arcomra. Nagyon szeretem, nyáron csak magában használtam. A minta picike, mégis jó pár napig elég, tényleg tudod tesztelni.
Nekem a szemem alatti apró ráncokat kiemeli, ha sokat viszek fel.
Én lapos alapozó ecsettel viszem fel és körkörös mozdulatokkal belemaszírozom a bőrömbe, majd sminkixálót használo, így eltűnik a porosság az arcomról.

2022. szeptember 12: rendeltem tavasszal egy nagy kiszerelést. Katasztrófa. 43 éves vagyok és vagy 50-nek látszottam, amikor hasnáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

Nekem a szemem alatti apró ráncokat kiemeli, ha sokat viszek fel.

cremeduchampagne

2022. május 10.

Nekem ez a termék okozta a legnagyobb meglepést valaha a sminkek közt. A fedő hatásút próbáltam ki és valami csoda. Egy egész éjjel tartó eseményen is megállta a helyét, szép maradt az összkép, a legjobban ez tartotta karban a zsíros-kombinált bőrömet. Mindent tud, amit elvárok egy alapozótól, ég többet is, mert szebb lett utána a bőrképem, egyáltalán nem okozott pattanásokat, vagy száraz foltokat. Plusz előny, hogy a nagyon fehér bőrömhöz is passzol, minden más alapozó eddig oxidálódott rajtam (ezért is kerestem por alapút).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

urania24

2022. április 28.

Mivel iszonyatosan zsíros a bőröm el kellett gondolkodnom alternatívákon... mint pl. egy ilyen por állagú alapozó. Ezt dobta elém a Facebook :) úgyhogy gondoltam kipróbálom. Egyáltalán nem rossz! Nekem kicsit beleül a pórusokba, ami látszik is közelről, dehát melyik nem! Viszont ennél tök matt maradt az arcom és valahogy nem érzem, hogy vmi idegesítő réteg van rajtam, amit alig várok, hogy lemossak a nap végén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)