Best of Beauty 2019

Annabelle Minerals

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g és 10 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   4 g és 10 g

"Az ásványi alapozók innovatív kozmetikumok, melyek nemcsak gyönyörű külsőt kölcsönöznek, de ápolják is az érzékeny arcbőrt. Összetételük egyszerű, természetes alapanyagokból áll, melyek parabénektől, zsírkövektől, szintetikus színezőanyagoktól, szilikontól és tartósítószertől mentesek. A fényes hatású mika, antibakteriális hatású cink-oxid, 15-ös védőfaktorú UVA/UVB védelmet biztosító titán-dioxid és a színt adó vas-oxid és ultramarinkék együttese biztonságos és időtálló sminket biztosít. Az ásványi alapozó nem tömíti el a pórusokat, így az arcbőr gondtalanul lélegezhet."

Háromféle (fényes, matt és fedő hatású) alapozó elérhető, minden típus négyféle színkategóriájú, különböző világossági szintű árnyalatban.

Mica Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0Iron Oxides sz 0 0Ultramarines sz 0 0

Annabelle Minerals Ásványi Highlighter- Diamond Glow
Ár: 4000+posta , Eladó: Jadeline14
Állapot: újszerű, kipróbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Előre utalás esetén postázom is vagy foxpost.
Ár: 4000 Ft , Eladó: szaboandii97
Állapot: 1-szer nagyon kevés termékkel próbált, Helyszín: Martfű, fizetés: Postával vagy Foxposttal küldöm előre utalás után
kivike

2019. június 10.

Életem első por állagú alapozója. Nem szeretem a púdereket, nem is használtam még, de egy boxban volt, gondoltam, kipróbálom. Először télen használtam, akkor kb. kicserepesedett tőle az arcom, beleült a ráncocskákba, elég kiábrándító volt, félre is tettem. De most, hogy berobbant a nyár, és muszáj fényvédőt is használni, amitől konkrétan diszkógömbbé válik a fejem, így elhatároztam, hogy újra bevetem. És bejött:) Szép matt lett az arcom, és egész napra! De a tégellyel nem vagyok kibékülve, nehéz kirázni a pici lyukakon a port. Én a tenyerembe szoktam, onnan meg ecsettel az arcomra viszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

Anett0721

2019. június 3.

Túl vagyok már mindenféle kiszerelésű és árkategóriájú alapozón. Volt por, géles, vízbázisú, volt 1500 és 14000 forintos is. A csúcs az Esté Lauder, MAC és Pupa voltak.
Egészen addig, amíg ki nem próbáltam ezt :) Ekcémára hajlamos arcbőröm van, tág pórusok, egyenetlen bőrszín, karikás szemek és hajszálerek. Bár pattanásom nincs, de szarkalábam és mosolyráncom akad kevés így 35 felé :)
Ez az alapozó (a fedő hatású Natural light van meg) konkrétan évekkel fiatalabb, üde, egységes bőrt varázsol, pluszként pedig álomszépen összedolgozható a márka pirosítóival.
- illatmentes
- nem kopik le az orromról
- nem csúszkál az arckrémen
- mattan tart
- nem emeli ki a mimikai ráncocskákat

Egy csoda. Az összes többi alapozót le fogom húzni 4*-ra, ugyanis innentől ez az 5* nálam, A mérce. Már úton van nyárra a sötétebb árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

- illatmentes
- mattan tart
- nem emeli ki a mimikai ráncocskákat

Anheszenamon

2019. május 4.

Tesztert rendeltem belőle, méghozzá a Golden Fair árnyalatot. Sárgás/neutrális tónusú világos bőröm van. Majdnem 100%-ban tökéletes ez a szín, ici-picit üt el a nyakamnál. Lehet, hogy az eggyel világosabbat kellene megvennem belőle. Több típus létezik ebből az ásványi alapozóból, én a fedő hatásút választottam, mert előfordul rajtam néha egy-egy pattanás. Nyárra tervezem használni, mikor a nagy kánikulában a folyékony alapozók és bb krémet úgyis leolvadnak egy perc alatt. Kétszer használtam eddig, arról nem tudok nyilatkozni, hogy melegben hogyan teljesít, de idáig maradéktalanul elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem macerás a használata, gyönyörű a fedése, természetes a végeredmény. Tényleg fedő hatású, a szem alatti karikákat is szépen halványítja, és a pattanásokat is elfedi. Az meg csak plusz pont, hogy mennyire kevés összetevőből áll ez a termék. Biztos, hogy meg fogom venni a 10g-os kiszerelést is, mert imádom használni. Legszívesebben csak ezt és a Yamuna szintén por állagú ásványi alapozóját használnám minden nap. Délelőtt sminkelek, és estére is csak minimálisan fénylik a homlokom. Eddig ezt talán csak az EL Double Wear tudta teljesíteni nálam. Egy szó mint száz, mindenkinek ajánlom, mert bármilyen bőrtípusra tökéletes lehet. Szárazabb bőrűeknek ott a fényes hatású, zsíros bőrre meg a matt hatású alapozó.
Ki fogom próbálni a márka többi termékét is (főként pirosító, highlighter, korrektor és primer érdekel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

dzsungelszem

2019. május 4.

Tegnap kaptam meg a rendelést, már alig vártam, hogy kipróbáljam. Szerencsére sikerült eltalálnom a színt, de tényleg csalókák az oldalon lévő árnyalatok... Na de a lényeg! Életem alapozója! Tökéletes, természet végeredmény, baromi sokáig tartott az arcomon, alig kopott valamit nap végére. Imádom! Remélem sokáig elég lesz a 10g-os adag, mert akkor nagyon megéri! A korrektor is fantasztikus! Pattanásos arcomból kb. porcelán baba bőrt csinált! És külön örülök az összetevők miatt, elsősorban ezért is rendeltem meg, hogy hátha jót tesz a bőrömnek. Biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

pipacs17

2019. április 23.

A fényes hatású alapozót rendeltem meg, kivételesen sikerült jó árnyalatot választanom. Amikor megérkezett -sajnos- egy másik alapozó miatt brutálisan kiütéses/pattanásos volt a bőröm, azzal nem tudott mit kezdeni ez az alapozó, sőt, méginkább kiemelte a kiütéses részeket.
Viszont normál bőrön nagyon szépen működik, nem nehezíti el, nem maszkhatású. Az esetleges pattanásokat nem fedi el úgy ahogy számomra szükséges lenne, de egy kis korrektor megoldja a problémát :-).
Nyárra tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Nyárra tökéletes lesz.

Banyi

2019. április 17.

Én töb tesztert rendeltem és végül két színből kevertem ki a nekem tökéleteset. A fényes hatásút vettem, jó a fedése és nincs maszk hatása. Nekem bevált, szerintem újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nomchy

2019. március 1.

4 tesztert rendeltem, de sajnos egyiknek a színe sem megfelelő, így a hatékonyságról nem tudok nyilatkozni sajnos.
A Beige árnyalatok rózsaszínesebbek, a natural lehet jó inkább sárgásabb bőrűeknek. A honlapon található színskálához képest jóval sötétebbek.
Következő rendelésnél megpróbálom majd a világosakat, mert a púder a márkától nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Franciska007

2019. február 22.

Nem régóta használom és nem is mindennapi gyakorisággal, de elégedett vagyok vele. Szépen fed és matt púderes hatású, mégsem érzem maszknak. Nekem nem túl praktikus a tégely, kissé mindig szétszórom, de ez lehet az én ügyetlenségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

englishbulldog

2018. szeptember 29.

Erős fedésű, egyben könnyed ásványi alapozó. Zsírosodásra nem hajlamos bőrön egész nap kitart. Meglepi termékmintát is küldenek mellé.
A színskálából én javaslom eggyel világosabb árnyalat választását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

A színskálából én javaslom eggyel világosabb árnyalat választását.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.