Annabelle Minerals

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g és 10 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   3000 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   4 g és 10 g

"Az ásványi alapozók innovatív kozmetikumok, melyek nemcsak gyönyörű külsőt kölcsönöznek, de ápolják is az érzékeny arcbőrt. Összetételük egyszerű, természetes alapanyagokból áll, melyek parabénektől, zsírkövektől, szintetikus színezőanyagoktól, szilikontól és tartósítószertől mentesek. A fényes hatású mika, antibakteriális hatású cink-oxid, 15-ös védőfaktorú UVA/UVB védelmet biztosító titán-dioxid és a színt adó vas-oxid és ultramarinkék együttese biztonságos és időtálló sminket biztosít. Az ásványi alapozó nem tömíti el a pórusokat, így az arcbőr gondtalanul lélegezhet."

Háromféle (fényes, matt és fedő hatású) alapozó elérhető, minden típus négyféle színkategóriájú, különböző világossági szintű árnyalatban.

Mica Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0Iron Oxides sz 0 0Ultramarines sz 0 0

Ár: 4000 Ft , Eladó: szaboandii97
Állapot: 1-szer nagyon kevés termékkel próbált, Helyszín: Martfű, fizetés: Postával vagy Foxposttal küldöm előre utalás után
Ár: 2300 , Eladó: niau
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
marienne87

2019. október 31.

A mattító változatot rendeltem és nagyon meg voltam vele elégedve, de igazából akkor jöttem rá, hogy milyen szuper, amikor egyik nap elfelejtettem alkalmazni :))) BB-krémre használom, szuperül mattít, megtartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

macooka

2019. július 20.

Tesztert rendeltem mindhárom típusból és több használat után azt kell mondjam, hogy ez egy szuper alapozó. Bár más ásványi alapozót még nem próbáltam (épp ezért ilyen kategóriában összehasonlítási alapom nincs), de nálam a folyékony formulákat kenterbe verte. Legjobban a matt hatású jött be, utána a fényes, legvégén a fedő. A nevük is abszolút igaz rájuk, mert a matt tényleg matt, a fényes kellemes, üde hatást kölcsönöz a bőrnek, a fedő pedig tényleg fed, a nagy pattanásokat is szuperül takarja. Azzal viszont vigyázni kell, hogy ne essünk velük túlzásba, mert könnyen "cakey" lehet az ember arca, ha túl sok port oszlat szét a bőrön.
Nyárra ez egy szuper alternatíva, mert nem csúszik le az ember arcáról még 40 fokban sem, ráadásul a ráncokba sem ül úgy bele, mint más alapozók. Sietős reggelekre is szuper választás, mert fixálni púderrel már nem igazán szükséges.
Az biztos, hogyha elfogynak a teszterek, akkor biztosan meg fogom rendelni a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Kamea

2019. július 16.

Az Annabelle Minerals termékei engem egytől-egyig elbűvölnek.
A fedő hatású és a fényes alapozókból rendeltem meg a Natural light árnyalatokat. Túl sok különbséget nem vélek felfedezni a matt, illetve a fényes változat között. Mivel az arcbőröm színe se nem túl fehér, se nem kreol, úgy érzem, megfelelő lesz a Natural light árnyalat.
Mivel a csomag nyár elején érkezett meg, sajnos már nem volt túl sok alkalmam tesztelni őket. Egyrészt azért, mert kánikulában nem szoktam alapozót használni, másrészt pedig mostanra lebarnult annyira az arcom, hogy elütne az alapozók színétől. A néhány alkalom során viszont, amikor használtam őket, teljes mértékben elégedett voltam mindkét fajtával.
Szerencsére nincsen semmilyen durva bőrhibám, de ezek az alapozók még egységesebb, még egyenletesebb bőrképet eredményeztek a felvitelt követően. Nem maszkosítanak, nem ülnek bele a ráncaimba, nem szárítják ki az arcom.
A felkenése természetesen körülményesebb, mint mondjuk egy alapozókrémnek, célszerű öltözködés előtt alapozni, hiszen a porállagból adódóan azért porol is rendesen, de néhány alkalom után könnyen ki lehet kísérletezni a felviteli rutint.
Alig várom már az őszi hűvösebb napokat, amikortól majd újra használhatom őket! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Az Annabelle Minerals termékei engem egytől-egyig elbűvölnek.

Blackxentric

2019. július 14.

Az első ásványi alapozóm. Tesztert rendeltem belőle, a matt verzióból kettő és a fedő hatásúból egy árnyalatot. A színeket sikerült jól belőnöm. Nagyon örülök, hogy van nekem való világos árnyalat is. A matt hatásút használtam párszor és nagyon elégedett vagyok vele. A finishe szép természetes, egyáltalán nem maszkos. Fedése maximum közepesnek mondható, de nekem ez nem baj. A nap végére ugyan átfénylett az arcom, de az eddig próbált alapozókhoz képest vállalhatóbb volt. Felvitele kicsit macerásabb, mint egy folyékony alapozónak, de nem nagy ördöngösség.
Eddig elégedett vagyok vele, ha így marad és elfogynak a teszterek beruházok a teljes kiszerelésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Szandricsek

2019. július 14.

Soha nem használtam púdert. Pixiboxban jött ez az ásványi púder, aztán azonnal bevetésre került a menyasszonyi sminkemnél, azóta is sminkelek vadul és őt használom. Ásványi, az összetétele brilliáns, a színe (Pretty Matt) tökéletesen illik a szőke-kék szemű, de rózsaszínes bőrömhöz. Mintha soha nem fogyna ki. A használatát is szeretem, csak kiütögetem a szükséges mennyiséget (keveset) a dobozból a tetőbe, és abba fordítom bele a púderecsetem. Egy beleforgatós púderpárnától undorodnék szerintem. Nem porol, szépen, leheletnyit fed, nem ragad bele a ráncokba, és tündöklő lesz a bőrképem, de nem fénylő gömböcske. Imádkozom, hogy sokáig tartson, mert bármennyire is imádatos, azért a majdnem 5.000 Ft-ot kicsit sajnálnám rá...de még meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

p.bettina

2019. június 23.

Még sosem próbáltam ilyen por állagú alapozót, de nagyon kíváncsi voltam rá. Természetesen csak teszt mennyiséget rendeltem meg, hiszen annyi fajtája és színe van ezeknek az alapozóknak, hogy nem tudtam csak úgy belecsapni és megrendelni egy teljes mennyiséget. Mindhárom fajtából rendeltem 1-1 kis tégelyt. Sajnos a legvilágosabb színekből nem volt elérhető készlet, ezért egy árnyalattal sötétebbet kellett rendelnem, de pont jó a szín hálisten. A fényes hatású alapozó a kedvencem. Könnyű feltenni az arcra, nagyon szépen elterül, nem emeli ki, hanem szépen elfedi a bőrhibákat. Az első olyan alapozó, amivel tényleg elégedett vagyok. Nem aggódom napközben, hogy hogy nézhet ki az arcom, mert egész nap a helyén marad! Minimálisan átfényesedik az arcom, de ez minden alapozónál így van, de még ebből a szempontból is a legjobb cucc, mert tényleg csak minimális a fénylés. Egy darab papírral felitatom az arcom és kész. Pont tegnap is ez volt rajtam, 30 fokos melegben egy egész napos kirándulás végén is a helyén volt az alapozó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

kivike

2019. június 10.

Életem első por állagú alapozója. Nem szeretem a púdereket, nem is használtam még, de egy boxban volt, gondoltam, kipróbálom. Először télen használtam, akkor kb. kicserepesedett tőle az arcom, beleült a ráncocskákba, elég kiábrándító volt, félre is tettem. De most, hogy berobbant a nyár, és muszáj fényvédőt is használni, amitől konkrétan diszkógömbbé válik a fejem, így elhatároztam, hogy újra bevetem. És bejött:) Szép matt lett az arcom, és egész napra! De a tégellyel nem vagyok kibékülve, nehéz kirázni a pici lyukakon a port. Én a tenyerembe szoktam, onnan meg ecsettel az arcomra viszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

Anett0721

2019. június 3.

Túl vagyok már mindenféle kiszerelésű és árkategóriájú alapozón. Volt por, géles, vízbázisú, volt 1500 és 14000 forintos is. A csúcs az Esté Lauder, MAC és Pupa voltak.
Egészen addig, amíg ki nem próbáltam ezt :) Ekcémára hajlamos arcbőröm van, tág pórusok, egyenetlen bőrszín, karikás szemek és hajszálerek. Bár pattanásom nincs, de szarkalábam és mosolyráncom akad kevés így 35 felé :)
Ez az alapozó (a fedő hatású Natural light van meg) konkrétan évekkel fiatalabb, üde, egységes bőrt varázsol, pluszként pedig álomszépen összedolgozható a márka pirosítóival.
- illatmentes
- nem kopik le az orromról
- nem csúszkál az arckrémen
- mattan tart
- nem emeli ki a mimikai ráncocskákat

Egy csoda. Az összes többi alapozót le fogom húzni 4*-ra, ugyanis innentől ez az 5* nálam, A mérce. Már úton van nyárra a sötétebb árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

- illatmentes
- mattan tart
- nem emeli ki a mimikai ráncocskákat

Anheszenamon

2019. május 4.

Tesztert rendeltem belőle, méghozzá a Golden Fair árnyalatot. Sárgás/neutrális tónusú világos bőröm van. Majdnem 100%-ban tökéletes ez a szín, ici-picit üt el a nyakamnál. Lehet, hogy az eggyel világosabbat kellene megvennem belőle. Több típus létezik ebből az ásványi alapozóból, én a fedő hatásút választottam, mert előfordul rajtam néha egy-egy pattanás. Nyárra tervezem használni, mikor a nagy kánikulában a folyékony alapozók és bb krémet úgyis leolvadnak egy perc alatt. Kétszer használtam eddig, arról nem tudok nyilatkozni, hogy melegben hogyan teljesít, de idáig maradéktalanul elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem macerás a használata, gyönyörű a fedése, természetes a végeredmény. Tényleg fedő hatású, a szem alatti karikákat is szépen halványítja, és a pattanásokat is elfedi. Az meg csak plusz pont, hogy mennyire kevés összetevőből áll ez a termék. Biztos, hogy meg fogom venni a 10g-os kiszerelést is, mert imádom használni. Legszívesebben csak ezt és a Yamuna szintén por állagú ásványi alapozóját használnám minden nap. Délelőtt sminkelek, és estére is csak minimálisan fénylik a homlokom. Eddig ezt talán csak az EL Double Wear tudta teljesíteni nálam. Egy szó mint száz, mindenkinek ajánlom, mert bármilyen bőrtípusra tökéletes lehet. Szárazabb bőrűeknek ott a fényes hatású, zsíros bőrre meg a matt hatású alapozó.
Ki fogom próbálni a márka többi termékét is (főként pirosító, highlighter, korrektor és primer érdekel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

dzsungelszem

2019. május 4.

Tegnap kaptam meg a rendelést, már alig vártam, hogy kipróbáljam. Szerencsére sikerült eltalálnom a színt, de tényleg csalókák az oldalon lévő árnyalatok... Na de a lényeg! Életem alapozója! Tökéletes, természet végeredmény, baromi sokáig tartott az arcomon, alig kopott valamit nap végére. Imádom! Remélem sokáig elég lesz a 10g-os adag, mert akkor nagyon megéri! A korrektor is fantasztikus! Pattanásos arcomból kb. porcelán baba bőrt csinált! És külön örülök az összetevők miatt, elsősorban ezért is rendeltem meg, hogy hátha jót tesz a bőrömnek. Biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.