Annabelle Minerals

Ár:   2629 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 13.

"Magas pigmenttartalmú ásványi szemhéjpúder, antiallergén hatású, így nem bántják a szemhéj és a szem környékén található érzékeny bőrt. Összetételükben többek közt a fehér agyag és a selyem is megtalálható, melynek révén a termék felvitele rendkívül egyszerű, nem porzik, hatása pedig hosszantartó."

17 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: megamelon
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: -, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

skin

2021. január 15.

Én is hasonlókat tapasztaltam mint az előttem szóló. A Get set mintáit próbáltam ki és nem győztek meg. A pigmentáció alacsony volt a legtöbb színnél és sajnos nekem nagyon krétásnak tűnt mindegyik. A bombabiztos szemhéjbázisommal is szinte csak pár óráig tartottak. Amit pedig gyűlöltem hogy rettenetes módon poroltak. Takarítani kellett a használatuk után mindent. Nagy nem csak az összetevők miatt jár a csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 15.

Anheszenamon

2019. június 18.

A Get Set teszter dobozban volt 4 árnyalat a márka szemhéjpúdereiből: Ice Cream, Chocolate, Cappuccino és Vanilla. Azt megjegyezném, hogy nem tudom a többi szín milyen, én csak ezt a négyet próbáltam. Ezekről elmondható, hogy nem túl pigmentáltak, nagyon diszkrét smink készíthető velük. Ami végül is nem baj, de kb olyan mintha semmi nem lenne a szememen. Egy idő után valahogy az egész egy barna pacává válik rajtam, hiába használtam a világosabb színeket is. Nagyon vágytam rá, hogy kipróbáljam ezeket a termékeket, de a teszterek ráébresztettek arra, hogy nem fogok pénzt költeni ezekre a szemhéjfestékekre. A Kell a púder ásványi szemfestékei (2 színem van a márkától) jobban pigmentáltak, szebbek. Ezeket a porokat inkább azoknak ajánlanám, akik kedvelik a no makeup makeupot, és nem vágynak erős pigmentációra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, CI 77492, CI 77491, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Black 2 / CI 77266

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.