Annabelle Minerals

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: 1999, Módosítva: 2021. május 6.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

"Csökkentsd velünk a hagyományos, eldobható vattakorongok használatát. Az Annabelle Minerals mosható sminklemosókorong szettjével nemcsak helyet és pénzt spórolhatsz, hanem ami a legfontosabb - tehetsz valamit bolygónkért is. Használd őket kedvenc sminklemosóddal vagy egyszerűen melegvízzel. Arcmaszk lemosásához is használhatod őket. Puha korongjaink segítenek a smink hatékony és pontos lemosásában - még ha vízálló termékekről is van szó. Ügyelj rá, hogy sminklemosás után mosd le bőrödet gyengéd géllel, habbal vagy bőrbarát szappannal. Az így ápolt bőr készen is áll a további szépségápolásra. A korongokat csapvízzel, szappannal vagy akár egy színes mosás alkalmával is kimoshatod, ahogy Neked kényelmes. A termékek öko papírcsomagolásban érkeznek."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzilAnn

2022. szeptember 12.

KM boxos szerzemény, semmi extra de a célnak tökéletesen megfelel, azóta is használom. Örültem neki, mert így már több korongom is van. Negatívuma, hogy sok lemosót beszív, mégis száraznak érződik.

Pamacsot csak micellás vizekhez szoktam használni erősebb, vízálló smink esetén. Első használat előtt alaposan kimostam és szárítógépbe tettem, mert a kibontás után picit hullott, de ez tökéletesen megoldotta a problémát. Amúgy sem használtam volna mosásá nélkül.

Puha, a szemkörnyéket nem irritálja. Mivel csak a széle van összevarvva, kicsit mozog, de ez nem akadályoz a használatában. Gyengédebb a pillákkal, mint egy keményebb anyagú korong.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

GazdiMami

2022. május 19.

Nagyon puha, kellemes érzés használni. Ezeket a habzó lemosókhoz meg simán vizezve, illetve szappanokhoz használom. Erre tökéletes.
Más típusú korongokat használok egyéb tisztításra. Azért ennyire különbözőek a korongok, mert más - más célra praktikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 19.

TekiLala

2022. január 9.

Beauty boxból jutottam hozzá. Abszolút nem jött be. Nem hozza le a sminket, szennyeződéseket, a szememnél egyenesen szúró irritáló érzést hagy mikor használom. Nehéz tisztítani. És a sötét színe miatt nem tudod megállapítani, hogy sikerült e teljesen kitisztítani. Kipróbáltam, de nem tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

barbusus93

2021. november 26.

Szintén krémmánia dobozból volt “szerencsém” kipróbálni. Szerintem ez a termék a box legrosszabb terméke, egyszerűen borzasztó. Életem első mosható sminklemosó korongja, hatalmas csalódás. Össze-vissza mozog, amire kitalálták, arra alkalmatlan. Ráadásul esik ki belőle a szösz, ami sikeresen a szemembe is ment és azt hittem, hogy begyulladt. 2db-ot próbáltam ki, azt hittem az elsőnél, hogy velem van a baj, hát nagyon nem. Próbáltam a többit eladni/elajándékozni, kutyának se kell. Szóval kuka. Valamint annyi sminklemosó folyadékot elnyel, hogy az valami pazarlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

TamaraS

2021. november 22.

Nekem nagyon bevált! KM boxban volt, azóta is lelkesen használom. Nagyon puha, szépen tisztít, könnyű kimosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 22.

fankitown

2021. szeptember 13.

Nekem nagyon bejött, szuperül tisztít és puha! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nekem nagyon bejött, szuperül tisztít és puha! :)

jubileum

2021. augusztus 10.

2021. augusztus 3
Aki ezt a korongot használja életében először, mint moshatót, az légyszi adjon még egy esélyt egy másik fajtának :D Ez tényleg kicsit más, mint a korongok általában, nekem szerencsére többféle is van, és nagyon szeretemm őket, de mindnél megvan, mire jó használni igazán. A nagyon lapos puhák, jók a folyékony és olajos lemosókhoz, a vastagabbak meg vizzel való dolgozáshoz. Ezek pedig puhák szőrösek, remekül habosíthatod rajtuk a habzó lemosót, meg az arcmosószappant, és úgy viheted fel a bőrödre, hogy nem karcolod szét magad. Szerintem a legnagyobb hibája egyébként, hogy középre nem öltöttek egyet, ami megfogja a két rétegét egymáson, mert így nehéz végighúzni a bőrön, helyette olyan mintha egy lezárt zsákot görgernél össze vissza az arcodon. Még próbálkozgatom, de lehet beleöltök a végén, szerintem akkor jó kis korong lesz. Sminklemosókhoz tök nem ajánlom, belelocsolhatod a fél üveget, mire használható, szappanbhoz, tisztavízhez jó.

Vicces, jelenleg én is kb egyet használok, pedig megvan a boxból a teljes csomag, és rendeléshez is jött egy. Ami még lehetne hozzá az valami hálós vászon zsák, mosózsák akármi, amiben tudod gyűjteni és kimosni, sokszor van ilyen a korongkészletekhez. Ezek papírzacskóban jönnek, ami szintén környezetbarát, de hát na...egy mosóháló textil a használatot is szolhálná :D

UPDATE
Befogtam az összeset, a KM boxos ötöt meg még a rendeléseimhez ajiba kapott kettőt is. Nagyon megszerettem őket, a sminket egy másik vékony koronggal és olajos lemosóval szedem le, ezzel pedig a habző lemosót felhabosítóm és szuperül szét tudom vinni, semmennyire sem dörzsöl, de mégis szépen tisztít, reggelente tiszta vízzel használom kitűnően szabályozható hol mennyire nedvesítse át az arcom, így a szemkörnyéken megnyomva több vizet ereszt ki. Kifejezetten hiányolom, ha kifogyok a tisztából, még a végén veszek is még egy adagot, ha ez így megy.

A szennyenél egyébként egy mosózsákba gyűjtöm és a ruhákkal együt mennek be a korongok is, a standard 2 órás mosást zsákban ők is meg a másfajták is jól bírják, ezalatt ki is jön belőlük minden. Nyilván ha valaki csak hetente egyszer mos, akkor célszerű tartani textilkorongot bőven, és én ajánlom, hogy több fajtát is, ilyet a szappanokhoz, habzó lemosókhoz, tiszta vízhez és vékonyat, mondjuk a Flying Tigeröset az olajos lemosókhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

2021. augusztus 3

UPDATE

zsizska

2021. augusztus 2.

KM Boxból jutottam hozzá. Nem nagyon használok már sminkemosó korongot, mert kis törölközőt/kendőt használok erre a célra, de néha azért jól jön egy ilyen is. Sajnos ez a termék nem jött be. Lehetetlen használni, mert a két textilréteg csúszkál egymáson. Jobb lenne ha át lenne varrva a két réteg egymáson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Nagyon nem jött be, az arcomat csak nyúzza, kellemetlen érzés használni. Jelenleg egy darab van maszklemosásra bevetve, a többit elrakom elajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Lexy00

2021. július 22.

Nagyon beváltak ezek a korongok a szemsmink illetve rúzs eltávolítására. Mikroszálas kendőm már régóta van sminklemosásra, viszont a korongok mérete jóval praktikusabb, utazáshoz is szívesen viszem magammal őket. Kevés sminklemosót öntök a korongra, áttörlöm vele a szemem és már készen is vagyok. Szuper, hogy nem kell felesleges vattakorongokat kerülgetni a fürdőszobában és venni, hanem ki lehet mosni és mindig kéznél vannak. Az meg a legfontosabb, hogy kevesebb hulladékot termelünk a használatukkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.