Annabelle Minerals

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: 1999, Módosítva: 2021. május 6.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

"Csökkentsd velünk a hagyományos, eldobható vattakorongok használatát. Az Annabelle Minerals mosható sminklemosókorong szettjével nemcsak helyet és pénzt spórolhatsz, hanem ami a legfontosabb - tehetsz valamit bolygónkért is. Használd őket kedvenc sminklemosóddal vagy egyszerűen melegvízzel. Arcmaszk lemosásához is használhatod őket. Puha korongjaink segítenek a smink hatékony és pontos lemosásában - még ha vízálló termékekről is van szó. Ügyelj rá, hogy sminklemosás után mosd le bőrödet gyengéd géllel, habbal vagy bőrbarát szappannal. Az így ápolt bőr készen is áll a további szépségápolásra. A korongokat csapvízzel, szappannal vagy akár egy színes mosás alkalmával is kimoshatod, ahogy Neked kényelmes. A termékek öko papírcsomagolásban érkeznek."

Ár: 1500 , Eladó: dotdorothea
Állapot: Új, bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 1000 Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Új, nem használtam semmire, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, de postázom is a vevő terhére

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jubileum

2021. augusztus 3.

Aki ezt a korongot használja életében először, mint moshatót, az légyszi adjon még egy esélyt egy másik fajtának :D Ez tényleg kicsit más, mint a korongok általában, nekem szerencsére többféle is van, és nagyon szeretemm őket, de mindnél megvan, mire jó használni igazán. A nagyon lapos puhák, jók a folyékony és olajos lemosókhoz, a vastagabbak meg vizzel való dolgozáshoz. Ezek pedig puhák szőrösek, remekül habosíthatod rajtuk a habzó lemosót, meg az arcmosószappant, és úgy viheted fel a bőrödre, hogy nem karcolod szét magad. Szerintem a legnagyobb hibája egyébként, hogy középre nem öltöttek egyet, ami megfogja a két rétegét egymáson, mert így nehéz végighúzni a bőrön, helyette olyan mintha egy lezárt zsákot görgernél össze vissza az arcodon. Még próbálkozgatom, de lehet beleöltök a végén, szerintem akkor jó kis korong lesz. Sminklemosókhoz tök nem ajánlom, belelocsolhatod a fél üveget, mire használható, szappanbhoz, tisztavízhez jó.

Vicces, jelenleg én is kb egyet használok, pedig megvan a boxból a teljes csomag, és rendeléshez is jött egy. Ami még lehetne hozzá az valami hálós vászon zsák, mosózsák akármi, amiben tudod gyűjteni és kimosni, sokszor van ilyen a korongkészletekhez. Ezek papírzacskóban jönnek, ami szintén környezetbarát, de hát na...egy mosóháló textil a használatot is szolhálná :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

zsizska

2021. augusztus 2.

KM Boxból jutottam hozzá. Nem nagyon használok már sminkemosó korongot, mert kis törölközőt/kendőt használok erre a célra, de néha azért jól jön egy ilyen is. Sajnos ez a termék nem jött be. Lehetetlen használni, mert a két textilréteg csúszkál egymáson. Jobb lenne ha át lenne varrva a két réteg egymáson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Nagyon nem jött be, az arcomat csak nyúzza, kellemetlen érzés használni. Jelenleg egy darab van maszklemosásra bevetve, a többit elrakom elajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Lexy00

2021. július 22.

Nagyon beváltak ezek a korongok a szemsmink illetve rúzs eltávolítására. Mikroszálas kendőm már régóta van sminklemosásra, viszont a korongok mérete jóval praktikusabb, utazáshoz is szívesen viszem magammal őket. Kevés sminklemosót öntök a korongra, áttörlöm vele a szemem és már készen is vagyok. Szuper, hogy nem kell felesleges vattakorongokat kerülgetni a fürdőszobában és venni, hanem ki lehet mosni és mindig kéznél vannak. Az meg a legfontosabb, hogy kevesebb hulladékot termelünk a használatukkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Vicus

2021. július 21.

Nekem nem vált be, mert nagyon sok micellás vizet nyelt el, így nem mondanám különösebben környezetbarát megoldásnak, hiszen így jóval több micellás vizet kellene vásárolnom, mert legalább dupla akkora mennyiség fogy egy sminklemosás alkalmával. Azért két csillag, mert jó puha, nem karcolta a szemem környékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Irudi

2021. július 6.

Terveztem mosható korongokat beszerezni, úgyhogy megörültem nekik, amikor megláttam, hogy a KM boxban ilyen is van.

Jó, jó, de valahogy nem az igazi...

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy nagyon sok micellás vizet szív fel, szinte beissza magába a folyadékot.

Néhány szál nálam is kijött belőle, de pár mosás után ez a probléma megszűnt.

Csak akkor szoktam ezeket a korongokat használni, ha púder+fényvédő van rajtam. Csillámos, highlighteres dívasminket inkább nem bíznék rá.

Ezek mellett nem fogom teljesen elhagyni az eldobható vattakorongokat, de ha már hetente párszor a lilákat használom, máris tettem valamit környezetért. 👼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Jó, jó, de valahogy nem az igazi...

Néhány szál nálam is kijött belőle, de pár mosás után ez a probléma megszűnt.

Sz0ll0s1

2021. június 25.

Nekem nagyon bevált, nagyon szépen le tudom mosni vele a sminket, nincs szükség lemosóra se, sima vizet használok. Nagyon puha, könnyen tisztítható. Az elején nekem is hullott picit a "szőre", de ez 1-2 mosás után megszűnt. Nagyon örülök, hogy benne volt ez is a KM boxban, magamtól nem vettem volna meg, és milyen kár lett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 25.

Kremcica

2021. június 20.

Eleinte az enyém is hullott, de többedik mosás után már egyáltalán nem jön elő a dolog. Picit nehezen veszi fel a folyadékot így a micellással vízzel nem is próbáltam. Önmagában vagy olajos, vízbázisú lemosóval viszont jó, de akkor sem feltétlen a korongokra öntve. Mondhatni úgy is, hogy nem mindegy ki mivel és hogyan mossa le az arcát, kicsit macerás a használata emiatt. Érdemes inkább az utolsó mint első lépésekhez használni. Amúgy nagyon puha, könnyen tisztítható bár tényleg fura a sötétlila színe. Ha valaki tényleg klasszikus korongokat keres a vatta kiváltására ne ezt válassza, jó a lemosáshoz de nem ebben a formában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

zs001

2021. május 28.

Ajándékba kaptam, de számomra ez használhatatlan. Utálom, nem is használom, nem tudom megszokni, környezetbarátság ide vagy oda. A lila szálak jönnek ki belőle, ott van mindenhol. A színe is no comment, nem értem, miért nem lehet natúr színű, ha már ennyire ezen az öko vonalon mozognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

mano

2021. május 11.

Magamtól biztosan nem vettem volna meg, maradék anyagból akartam varrni magamnak, de ha már volt a box-ban, akkor persze kipróbáltam. Meglepően megszerettem, mert szuper puha és remekül leszedi a sminket. Én olajos lemosót használok sminklemosásra és az arctisztítás első lépéseként, bevizezem ezt a korongot és lemosom vele - csodálatosan leszedi a sminkem. Micellás vizet is locsoltam rá egyszer, de valóban sokat felszív, azzal nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.