Annabelle Minerals

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2020. március 13.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szatén fényének köszönhetően elegáns matt hatást biztosít. Tökéletes választás zsírosabb bőrtípusú hölgyeknek. Nem foltoz, nem színez, tökéletesen illeszkedik az arcbőrre. Nem változtatja meg az alapozó színét, az arcra való felvitel után áttetszővé válik. Nem tömíti el a pórusokat és nem okoz maszkhatást. A természetes összetevőknek köszönhetően antiallergén és nem irritálja a bőrt.

2500 Ft! Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder
Ár: 2500 Ft , Eladó: aagica
Állapot: Új, bontatlan!, Helyszín: Budapest, XIII, fizetés: Személyes átvétel, posta előreutalás után
Ár: 1800 , Eladó: SimonZsu87
Állapot: 1-szer próbált - újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás - szállítás foxpost/személyes átvétel korlátozva

Pávácska

2020. július 15.

Tökéletes befejezése a sminknek. Mattit és fixál. Nem nagyon szeretem (szerettem eddig) a por állagú púdereket, de ez valami csoda. Könnyű használni, pont annyi púder adagolható a tégelyből, amennyire éppen szükségem van. Tökéletesen rásimul a bőrre, szinte eggyé válik azzal. Napközben is sokáig matt marad a bőröm (pedig a T-vonalban, főleg nyáron nagyon hamar zsírosodik az arcom). Mindenképpen "újravevős". (KM box-os szerzemény)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Zituska77

2020. július 3.

Szintén KM boxos zenész :-) Ahogy Brunette írta, nagyon szép "effekt" hatása van. Nem is lehetne jobban megfogalmazni. Ahogy felteszem a sminkelés végén, olyan, mintha a telefonnal csinálnék szelfit csúnyaság szűrővel (nem tudom mi a rendes neve a funkciónak, talán szépítő mód?, de én csak így hívom :-D). Átmenetileg mattít is, ami nem tart tovább, mint bármelyik más púder, ezért nem is zavar. Nem mondom, hogy egyszerű kinyerni a dobozból, de lehet, hogy préselve nem is működne ilyen szuperül. Szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Lewanda

2020. június 30.

KM boxnak köszönhetem, és annyira imádooom! :) Szuper könnyű, matt, és tényleg a bőrszínhez igazodik. Biztos, hogy venni fogok, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

plinda

2020. június 28.

KM boxos nekem is. Első porpúderem de engem levett a lábamról. Nagyon szépen mutat a bőrömön, nem ül be a szemem körüli ráncokba se, tartós és szépen fixálja a sminkemet. Ha elfogy biztos újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

NovakneViki

2020. június 26.

Szintén KM boxos szerzemény. Nekem bejön. Itt olvastam, hogy az első felnyitásnál bíbelődni kell a műanyag lapocskával, ami szerintem totálisan felesleges, mert egy olyan részt zár le, amit a letörése után elforgatással szintén le lehet zárni. Nem lenne egyszerűbb rögtön elforgatva lezárni és csak egy jelet rárakni, hogy forgatással nyitható? A négy kis lukat őszintén szólva én kevésnek tartom a púder kinyeréséhez, de hátha modernizálják és könnyebb lesz a kinyerése.
A szín és a fedés nekem pozitív csalódás volt, mert totál, mint egy transzparens púder.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Kitts

2020. június 24.

A KM Box kedvence nálam ő. Őszintén meglepett. Kicsit hosszabb idő volt a használatának kitapasztalása és tényleg elég maszatolós a dobozból a kupakba kopogtatás, DE megéri. Púder nekem ennyit még nem segített a diszkógömb homlokomon mint ő (persze ez függ attól is, hogy épp a hónap melyik időszakában vagyok). Alatta csak fényvédő van nálam, több nem is kell hálisten. Szuperül egységesít, közepesen mattít, de nem tűnteti el az egészséges, emberi bőrképet. Nem lesz utána a fejem egy műanyag barbie-baba, nem szúrja ki a szembejövő szemét a nyolc réteg cucc, nem is ez a cél. Csendesen, nem feltűnően, de meggyőzően segít egy szuper összképet kialakítani. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Brunettee

2020. június 22.

KM boxban volt, és én ennek nagyon örülök. Elsőre azt hittem, nagyon sötét lesz, de az erre vonatkozó ígéretet tartja, nem módosítja az alapozó, krém színét. Szuper. Mattít - elvileg - és szatén fénye is van. Az utóbbival megvett kilóra. Nem mattít, az orrom nagyjából 2-3 óra múlva már fényesedik, de egye fene, ezen lehet segíteni. Nem porol, viszont valami fantasztikus effekt hatása van, tök jó nézegetni az arcom utána a tükörben. Van hasonló formulájú púderem, de azt fele ennyire se szeretem hétköznapi sminkhez használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

CeCeDrake

2020. június 20.

Update: elővettem újra, mert lett belőle még egy darabom, aztán attól gyorsan meg is szabadultam, az új gazdának örömet okoz, nekem viszont továbbra sem.
Szóval ennek nagyon jónak kellene lenni az összetevők szépsége miatt, de nekem ez sehogy nem működik. Nincs színe? De van! Áttetsző lesz? Nem! Nagyon vékony rétegben is befullad alatta a bőröm és valami extra gyorsasággal zsírosodik. Érdekes, biztos ez okozza, mert a hidratálóm és a fényvédőm nem zsírosít, az alkalmanként használt BB krémem sem. Alapozó felett meg katasztrófa szerintem. Nem fixál rendesen és beleül a pórusokba a nap folyamán.
Akartam szeretni, de nem tudom. Szemhéjra elhasználom, vagy nem tudom.

06.06. Sminket nem fixál jól.
Viszont smink és mindenféle színezett termék mentes napokon kielégítő, amit nyújt. Csak az a baj vele, hogy ilyen a kiszerelése és nem éppen az a táskába dobálós fajta.
Az első használat előtt komoly harcot vívtam, hogy egyáltalán ki tudjam nyerni belőle a port.
Nem kényelmes a használata.
Nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Akartam szeretni, de nem tudom. Szemhéjra elhasználom, vagy nem tudom.

06.06. Sminket nem fixál jól.
Nem kényelmes a használata.
Nem lett a kedvencem.

Katouche

2019. december 16.

Az első használat elég nehézkes, mivel le kell törni a kis műanyagot, ahol a lyukak vannak (ezzel kicsit szenvedtem). Viszont nekem nagyon bevált, könnyed, de látom, hogy fed is és matt hatása is sokáig kitart. A kupakjába szoktam önteni kb. 2-3 kuccanásnyit, az ecsetemet mindig leütögetem és így tökéletesen elég jut az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Honeyhair

2019. november 29.

Nem véletlenül nem használok loose powder-eket, egyszerűen béna vagyok hozzájuk, nem tudok velük bánni. Az arcomra szokott a legkevesebb kerülni, ellenben a ruhámat, a padlót és az asztalt mindig bőven beteríti. Ez persze nem a termék hibája. Kiváló minőségű, pont megfelelő porítású, gyönyörű fedést ad, gyönyörű színben, de nekem ehhez nincs türelmem. Irigylem azt a szerencsés hölgyet, aki életre szóló viszonyt kezd vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

Színezékek: CI 77491, CI 77492