Annabelle Minerals

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2020. március 13.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szatén fényének köszönhetően elegáns matt hatást biztosít. Tökéletes választás zsírosabb bőrtípusú hölgyeknek. Nem foltoz, nem színez, tökéletesen illeszkedik az arcbőrre. Nem változtatja meg az alapozó színét, az arcra való felvitel után áttetszővé válik. Nem tömíti el a pórusokat és nem okoz maszkhatást. A természetes összetevőknek köszönhetően antiallergén és nem irritálja a bőrt.

2500 ÚJ! Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Ár: 2000 , Eladó: blanzsi
Állapot: Bontott 1x próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán marado

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TamaraS

2021. szeptember 8.

Km boxban volt ez a kis púder. Most már rendesen fogyott is belőle, azonban nem lett nagy kedvenc. Zsíros alapvetően a bőröm, mattítani nem igazán mattította le, de szép alapvetően a végeredmény. Csak nem matt. Nap közben szükséges felfrissíteni, úgy elhasználható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

kissklara11

2021. május 21.

Szeretem ezt a terméket, szépen fixál, mattít. Nem szoktam az egész arcomon használni, a szemem alatt és a T-zónában viszont jól teljesít. Nagyon szeretem használni. Valószínű újravevős lesz, de szerintem egy-két másik termékét is kipróbálom majd a márkának, meghozta a púder a bizalmat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Bubu2019

2021. május 18.

Tényleg mattít nem is gondoltam volna! Gyakorolni kell a használatát kicsit nehéz elsőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

recky83

2021. február 19.

Nagyon régóta használok púdert, így van összehasonlítási alapom. Nekem bevált. Áttetsző, elég egy kevés is belőle és egész nap matt az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Eszti12

2021. február 17.

Púderként nekem nem igazán vált be. A sminkelés végén vittem fel, semmit nem fedett kb. :D Viszont valahol olvastam, hogy "primerként" is használható a korrektor/ alapozás előtt. Kipróbáltam úgy, és működik, szépen lemattitja az arcomat, jó alap a sminkeléshez, így szerencsére nem fog kárba veszni. Viszont púderként mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

d.anett89

2020. december 28.

Szintén KM boxból van nekem is. Viszont én szeretem. Könnyen el tudom dolgozni,nem mászik el. Nincs problémám vele,igaz ritkán sminkelek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Sziporka88

2020. november 12.

KM box-ból jutottam hozzá és próbáltam megszeretni. A csomagolás nekem nem jött be. Nem tudtam normálisan kinyerni a dobozból, az egész fürdőszoba púderes lett.
A felvitel után nagyon szépen fedett, jól működik a MAC és DW alapozóval is, de kb. 6 óra elteltével elkezdett fényleni az arcom, amit másik púderrel nem tapasztaltam.
Pár hét szenvedés után a kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Pár hét szenvedés után a kukában landolt.

Irudi

2020. november 4.

KM Beauty Boxban jutottam hozzá.

Nagyon kíváncsi voltam a termékre, mert korábban még nem használtam ilyen állagú púdert, ezért félre tettem a jól bevált Rimmel Stay Matte púderemet, és elkezdtem használni ezt.

De nekem sajnos nem vált be. Perceken keresztül csak pakoltam magamra a rétegeket, de akkor is fénylett a bőröm, és egyáltalán nem volt tartós sem. A színével nekem nem voltak gondok.

A csomagolása tetszett, és nem is hullott mindenfelé belőle a púder, ha éppen vittem magammal valahová.

Örülök neki, hogy a boxban volt, és így kipróbálhattam, és nem magamtól adtam ki a teljes árát érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

KM Beauty Boxban jutottam hozzá.

Csele.x

2020. november 3.

Óriási meglepetés, imádom!
T-vonalban zsírosodásra hajlamos kreol bőrömön hibátlanul működik. Kenterbe veri a méreg drága társait. Pórusaim egyáltalán nem tömíti el :)
Mattnak írja ugyan, de egy leheletnyi szaténos fénye van, ami egyáltalán nem rossz, sőt. Nem erősíti a hibákat hanem esküszöm kiemeli az arc szépségét, igazodik a bőrömhöz. Jól fixál. De tartóssága néhány órán át tart igazán. De nem bánom.
Ellentétben másokkal nekem teljesen jó az állaga még így hónapokkal a felbontás után is. Mindig visszafordítom a kis átlátszós, eltekerős "ablakot" miután használtam.
100%, hogy újra veszem és kipróbálok más terméket is márkától. Meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Óriási meglepetés, imádom!
100%, hogy újra veszem és kipróbálok más terméket is márkától. Meggyőzött!

KataNikolett

2020. október 28.

KM boxos szerzemény. Nekem nem igazán jött be, nem igazodott a bőröm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

KM boxos szerzemény. Nekem nem igazán jött be, nem igazodott a bőröm színéhez.

Színezékek: CI 77491, CI 77492