Annabelle Minerals

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2019. november 28.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szatén fényének köszönhetően elegáns matt hatást biztosít. Tökéletes választás zsírosabb bőrtípusú hölgyeknek. Nem foltoz, nem színez, tökéletesen illeszkedik az arcbőrre. Nem változtatja meg az alapozó színét, az arcra való felvitel után áttetszővé válik. Nem tömíti el a pórusokat és nem okoz maszkhatást. A természetes összetevőknek köszönhetően antiallergén és nem irritálja a bőrt.

Annabelle Minerals Pretty Matt - Matt Hatású Púder
Ár: 1990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (részletek a leírásban).
Honeyhair

2019. november 29.

Nem véletlenül nem használok loose powder-eket, egyszerűen béna vagyok hozzájuk, nem tudok velük bánni. Az arcomra szokott a legkevesebb kerülni, ellenben a ruhámat, a padlót és az asztalt mindig bőven beteríti. Ez persze nem a termék hibája. Kiváló minőségű, pont megfelelő porítású, gyönyörű fedést ad, gyönyörű színben, de nekem ehhez nincs türelmem. Irigylem azt a szerencsés hölgyet, aki életre szóló viszonyt kezd vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

Színezékek: CI 77491, CI 77492

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!