Annabelle Minerals

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: summer87, Módosítva: 2021. május 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Felkészíti a bőrt az alapozásra, emellett hibátlan matt hatást biztosít. A fehér, zöld és piros agyag összetevőknek köszönhetően nemcsak szépíti, de finoman táplálja is az érzékeny bőrt. A termék mindenféle bőrtípuson alkalmazható, azonban leginkább érzékeny, problémás, zsírosodásra hajlamos, valamint kozmetikai kezelések utáni bőrre ajánljuk. A termék nem hagy maga után csíkot, vagy foltokat, tökéletesen beleolvad a bőr színébe. Nem változtatja meg az alapozó árnyalatát, ugyanis a felvitel pillanatában áttetszővé válik. A sminkelés végén is alkalmazható. A Pretty Neutral Primer viselete könnyed, nem eredményez maszk-hatást.

Annabelle Minerals Pretty Neutral Primer púder

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

TamaraS

2022. február 6.

Egész jól elhasználtam már ezt a primert és egy részről szeretem, más részről nem annyira. Szépen mattít, egységes felületet ad az alapozónak. Szép matt is marad a sminkem órákon keresztül. Azonban mivel por állagú jobban szárítja a bőrömet mint a krémes társai, használat után este muszáj hidratálni. Pufi, tömör ecsettel szoktam felvinni, nekem úgy a legegyszerűbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 6.