Annabelle Minerals

Ár:   3820 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2020. október 30.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes, többfunkciós arcolaj, melyet érett, az öregedés apró jeleit mutató bőrre ajánlunk. A finom, gondosan kiválogatott olaj nemcsak a smink lemosásában segít, de egyben táplálja és ápolja az arcbőrt. Természetes, regeneráló hatású arcolaj, mely puhítja a bőrt és segít visszaszerezni annak fényét és rugalmasságát. Magas, telítetlen zsírsav tartalmának köszönhetően lassítja a bőr öregedésének folyamatát. Olajos szérumként is használható, melyet éjszakára alkalmazunk. Nem hagy maga után zsíros, olajos érzést. Nem tömíti el a pórusokat, így nem segíti a mitteszerek képződését. Visszaadja a bőr fényét és rugalmasságát.