Goutal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kristie, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Romantikus tavaszi-nyári virágos-púderes illat.

Illatösszetevők: ibolya, ibolyalevél, rózsa

KERESEM Annick Goutal La Violette EDT
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: noisette
Állapot: fújós vagy üveges, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, posta/fox

elvanui

2019. május 3.

Olyan szenvedéllyel imádom az ibolyát, amilyet semmilyen más virággal kapcsolatban nem érzek. Számomra a boldogságos-gyönyörű színétől a szégyellősen bájos illatán át a mindenféle lenyűgözően izgalmas felhasználási módjáig minden tekintetben a virágok királynője. Ibolyás púder. Ibolyacukorka. Szappan. Gyertya. Ibolyaillatú rúzs. Kézkrém. Mosóparfüm. Masszázsolaj. Cukrozott ibolyás francia sütik. Testápoló. Likőr. Vape-likvid. Habfürdők. Ibolyás tea. Parfümök, persze, hát persze!!! Csupa mosolygós, elégedett gyönyörűség.
A La Violette ezeknek mintha a kilélegzett boldog, gondtalan sóhaja lenne, valahol a friss virág illata, a púderek és a cukorkák között. Nem akarod, hogy véget érjen... De sajnos elég hamar elillan. Három óra, és ott sincs... Mégsincs szívem ötnél kevesebbet adni neki. Annyira szép, annyira boldog. Olyan akarok lenni, mint ő:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

kvin

2019. február 2.

Ez se nem sikkes, se nem bájos, sőt, nagyon durva és erőszakos, a finom ibolya, nem visszafogott és púderes, sőt a rózsával acsarkodnak, melyik kerekedik felül.
Ezek nem szép lila virágok, csak csupa ragacsos lila cukorka, jajj!
Már-már elviselhetetlenül édes, és nagyon erőltetett, műanyag hatású. Olyan, mint egy frissen kibontott PEZ-es rolni, vagy az a gumi-izé, ami kristálycukorba van hempergetve... hatalmas bújócskás-játszóvár, csak gumilabdák helyett az egész színes cukibogyókkal van tele és én nagyon ki akarok ebből kerülni!
Megyek is és lemosom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Ezek nem szép lila virágok, csak csupa ragacsos lila cukorka, jajj!
Megyek is és lemosom.

Pajzs

2018. október 28.

Bársonyos, gótikus ibolyák. Selymes, lila fényű cukorkák. Poros, kócos púderpamacs.
Talán nem egy öt csillagot büszkén viselő parfüm, de ez volt az első Goutal-illatom, ezért nem tudok kevesebbet adni rá. Nem megy. Túl sok kedves asszociáció fűződik hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Burya

2018. április 23.

Hmm. Az ibolyát nagyon szeretem, magát a virágot is, az illatáért pedig odavagyok - de nem parfümben, azokban valahogy sosem találják el. Ebben viszont sikerült. Egy az egyben frissen szedett tavaszi ibolya az erdő széléről, még a kis zöld levelek illata is benne van. Svédországban lehet kapni ibolya pasztillát, elég bizarr élmény, mert pontosan olyan íze van, mint amilyen illatú a virág. Ezt a parfümöt szaglászva a csuklómon egyből az jutott eszembe, hogy a kettő egy és ugyanaz, természetes, szép, virágillat (íz). 3 órája fújtam ki, én már nem nagyon érzem magam körül, csak ha közvetlenül szaglászom csuklón, de valaki épp az előbb jegyezte meg, hogy milyen finom ibolya illat van a szobában. :) Mivel EDT, szerintem 3 órával kifújás után ilyen szillázst produkálni nem is rossz eredmény. Ezzel együtt nem az én illatom, de aki szereti az ibolyát, annak biztosan ez lenne a legelső javaslatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

bendzsike84

2017. február 11.

A legfinomabb ibolyaillat, amit parfümben létrehoztak. Egy az egyben egy pici, tavaszi ibolya szirmait érzem benne. Mindenkit lenyűgöz, aki megérzi rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Piri11

2016. november 28.

Egy kis fújós mintát rendeltem belőle. Úúúúúúúú, nagyon nem. Édes kis lila cukorka illat. Az én orromnak semmi sikk, semmi báj nincs benne. Ennyi erővel egy doboz, lila szív alakú cukorkát is fejemre szórhatnék, az legalább olyan eredeti lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.