ANNY

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 24.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mennyasszonyoknak ajánlott 2 darabos körömlakk kollekció, rózsíszn árnyalatokban.

2 színösszeállításban kapható: Bride to be és Forever in love

szeliger

2020. június 21.

Forever in Love, ez a kettő közül a sötétetebb színkombináció (a fenti képen nem ez szerepel, hanem a világosabb). Az alapszín Kiss the Miss névre hallgat, szép pasztell, mályvás rózsaszín, hasonló árnyalat azért sok más körömlakkmárka esetén fellelhető. A fedőlakk neve viseli az összeállíás nevét és számomra ez a különlegesebb. Az üvegben apró aranyszemcsék között nagyobb lilás-rózsás glitterek úszkálnak. A körmökre felrakva az apró aranyszemcsék elegáns aranyló árnyalatot biztosítanak, a nagyobb szemcsék pedig a fény beesésétől függően hol inkább arany, hol pedig rózsás fényűek.
A minőség kifogástalan, az alapszín egy rétegben is rendesen fed, jól terül, önmagában is visszafogott, gyönyörű, ápolt megjelenést ad. Az ecset ívelt, kissé szélesebb, de azért messze nem körömszélességű, jól használható. Az ecset fedőlakk esetén is egyenletesen veszi fel a lakk szemcséit, a nagyobb csillámokat sem kell vadászni, a szálakra jól rátapadnak.
A mennyasszonyság már igen régen volt, az örömanyai szerep valószínűleg már közelebb van, erre is pont úgy megfelelne és minden más olyan alkalomra, ahol a klasszikus, elegáns megjelenés az elvárható. A fedőlakk bármennyire tetszik is, nekem már minden körömre sok, fiatalabbaknak mehet az egész kézre, de én csak a gyűrűsujjamra teszek belőle.
Nagyon jó összeállítás, jó minőségű termékekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 21.

Nagyon jó összeállítás, jó minőségű termékekkel.