ANNY

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

A Pantone minden évben meghatározza az év színét, a 2019-es év színe a 16-1546 Living Coral. Az Anny ezt a színt idézi a Loving Coral árnyalatú lakk-kal és az üveg mellé csomagolt magasfényű fedőlakkal.

csylvie

2019. augusztus 31.

Gyönyörű szín, szuper tartós. Nekem a Dior hasonló árnyalata 2 napot bír, ez 4et. Ezzel mindent elmondtam. 3 színe van meg, mindhárom ragyogó. Soha többet nem veszek más lakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.