ANNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Folyékony homok textúrájú körömlakk.

4 árnyalatban kapható.

nyarigabi

2014. május 7.

Világos van belőle, egy rétegben csíkoz, de két rétegben szépen fed. Gyorsan szárad, nem pattog (rövidek a körmeim). Kaptam, de lehet, hogy veszek is még ebből a márkából. Kár, hogy túl nagy üveg, a kisebbek praktikusabbak nekem, mert rengeteg lakkom van, úgysem tudom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

bandita

2013. július 31.

Párhuzamosan próbáltam ki ma ezeket a lakkokat és az Isadora hasonló, homokfinisű csillámosait pár körmömön, élesben.
Az Isadoránál már leírtam a benyomásaimat, itt már csak azt szeretném megerősíteni, hogy miért az ANNY kapja az aranyérmet nálam.
1. Szikrázóbb, érdesebb felület a különböző méretű csillámok miatt-engem ez maximálisan elbűvöl, imádom, kész vagyok teljesen, hogy nem csak a fényben csillog, hanem árnyékban is ordít a körmömről!
2. Hipergyors, másfél perces száradási idő-ettől még most sem tértem magamhoz!
3. Egy rétegben teljes fedést tapasztalok, a körmöm vége nem látszik át!
4. Az ára baráti, szerintem.

Két árnyalatát fogom megvenni, egy isteni antik ezüst színt, valamint egy türkizt.
Ez az a lakk, amely gátlástalanná tesz engem, olyannyira, hogy a próba felkenését követően a türkiz árnyalat mellé azonnal vásároltam egy kék köves brutálisan szép akciós gyűrűt, sőt egy felsőn is gondolkodtam, és egy szandál is megfordult a fejemben, szerencsére hó vége van :DDDDDD

Update: Apolka, nagy bűn, ha ezúton szeretném honfitárnőim figyelmét felhívni arra, hogy a C és A-ban MOST 550-800 Ft-ért szórják lábaink elé a szebbnél szebb gyűrűket? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 31.

2. Hipergyors, másfél perces száradási idő-ettől még most sem tértem magamhoz!
3. Egy rétegben teljes fedést tapasztalok, a körmöm vége nem látszik át!
4. Az ára baráti, szerintem.