ANNY

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. október 22.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2 darabos körömlakk kollekció, rózsíszn árnyalatokban.

2 színösszeállításban kapható: Dresscode glam és Glam-o-ween

szeliger

2020. november 10.

Glam-o-ween, ez látható a képen is. A végeredmény jobb lett, mint gondoltam, nagyon tetszik. Kétségtelen, hogy rendesen meg kellett dolgozni a végső állapotért, nem egyszerű vele a lakkozás. Az Anny Liquid Nails lakkját használtam alapnak, erre jött az rozéarany szín. A fémes színű lakk csíkoz és a száradásnál függőlegesen apró repedések keletkeznek rajta, úgyhogy kihagyhatatlan a második réteg. Minden kis körömegyenetlenség, elváltozás messziről kiabál alóla, ezért szerintem magában nem is nagyon hordható. Aztán jönnek a csillámok. Itt aztán a türelmem határáig értem, mert az ecset nagyon nehezen veszi fel a csillámokat. Más hasonló lakknál oldalra szoktam fordítani és szinte kilapátolom az ecsettel, ez azonban még nagyon tele volt ehhez. Úgyhogy maradt a tunkolgatás, mérgelődés. Mindegy, végül sikerült minden körömre juttatni belőlük és hűha, de jól néz ki! Fedőlakkot is raktam rá, ha már egyszer ennyit dolgoztam vele. A glitterek fényesen csillognak, az alatta lévő lakk pici egyenetlenségeiről jótékonyan elterelik a figyelmet. A lemosás nagyon nehéz, hiába van a glitterek alatt alaplakk és még a színes lakkból két réteg, teljesen beletapadnak a körömlemezbe, úgy kell lekapargatni őket.
Öt csillagot mégsem adhatok neki, mert volt vele bosszúság, nem is kevés, azonban a végeredmény egyedi és ha másnak a kezén meglátnám, biztosan agyon dicsérném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.