ANNY

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2019-es nyári limitált kiadás

Miami színpompás világát idézi a pasztell árnyalatokból álló kollekció.

6 árnyalatban kapható

szeliger

2019. június 6.

Like ice in the sunshine árnyalatban. Ez a pink a sorozatból, a promóciós fotókon kissé sötétebb, mint amilyen valójában, egy szép, krémes szín.
Egyébként az ecsettől teljesen le vagyok nyűgözve, ez az első ANNY lakkom és csak dicsérni tudom. Az ecset kialakítása nagyon jó, lapos, de nem túl széles, lekerekítetett fejű, a szálak jól összetartanak és szép egyenletesen adják le a festéket. A lakk jól terül, csík és foltmentes. Viszonylag hamar szárad, szinte rögtön jöhet a második réteg. Egy rétegben is elmenne, de az igazán egyenletes homogén színt a két réteg biztosítja. Az egyetlen problémám, hogy pár óra alatt sem képes kopogós keménységűre száradni, ezért fedőlakk feltétlenül kell hozzá. (A fedőlakk nálam a Sally Hansen Intsta-Dri, mi is lehetne más?)
Ugyanakkor a kollekció összes színe nagyon szép, meg is van a következő kiszemeltem, a lila:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 6.