Antipodes

Ár:   18 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. május 20.

Ár:   18 200 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Intenzív, lágy, olaj alapú éjszakai szérum, amely regenerálja a száraz és károsodott bőrt. A Himalája területéről származó goji bogyó 19 aminosavat tartamaz, melyek a fehérjéképződést segítik elő a bőrben.

Új-Zélandon előállítva

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.